Dekielek do nietypowej felgi - pomocy

10 Sie 2008, 15:11

Witajcie!
Pare dni temu w drodze zgubilem dekielek (zaslepke) od alufelgi. Problem polega na tym, ze te felgi to jakis dziwny wynalazek. Design jest (przynajmniej na pierwszy rzut oka) identyczny jak tutaj: [link do oferty na Allegro wygasł] (poza tym, ze ja mam 15'), tyle ze ja na dekielku mam napis "Rodan" (fotka dekla: http://cormac.nd.e-wro.pl/rodan.jpg). Nie udalo mi sie zidentyfikowac producenta tych moich felg - Google milczy na temat Rodana. Nie znalazlem tez nic na Allegro i na eBayu (amerykanskim, niemieckim, brytyjskim). Doszedlem juz do wniosku, ze moze poprzedni wlasciciel mojego wozu mial fantazje i nakleil sobie na dekielki swoja ksywke, imie ulubionego psa czy cos w tym guscie. ;) Ale kilka dni temu spacerujac po Warszawie (jestem z Wrocka, wybralem sie na koncert) natknalem sie na samochod z felgami identycznymi jak moje, tez z napisem Rodan - wiec ktos to produkowal jednak.

Czy ktos z Was zetknal sie z takimi felgami? Moze ktos mi podrzuci jakis trop odnosnie producenta? Albo namiary na kogos, kogo mozna o nietypowe dekle zapytac. Troche mnie przeraza fakt, ze przez durny kawalek plastiku bede musial wymieniac felgi. :/ Bez dekielkow kola wygladaja lachmaniarsko...

Znalazlem na Allegro zaslepki do felg Platin, do ktorych linkowalem wyzej ([link do oferty na Allegro wygasł]). Na pierwszy rzut oka wygladaja identycznie jak moje, ale sa drobne roznice w wymiarach. Po czesci moze wynikaja z niedokladnosci pomiaru, ale zaczepy w moich deklach sa wyraznie krotsze niz w w tych deklach Platin. Pewnie kupie, bo dostalem obietnice, ze w razie niekompatybilnosci bede mogl je zwrocic. Ale jak znam zycie nie beda pasowac. :/

Pozdrawiam
CormaC
Nowicjusz
 
Posty: 1