Dlaczego "baby" tak gaz cisną??

Re: dlaczego "baby" tak gaz cisną??

21 Lip 2017, 14:32

lokira napisał(a):Ja to w tak fatalną pogodę jeszcze mega powoli i uważnie bo wiem, że łatwo o wypadek w takich warunkach na drodze

Koleżanko. Nie wiem co to znaczy mega powoli ale przypominam że tamowanie powoduje ogromne zagrożenie na drodze. Niestety często się spotykam że na drodze krajowej jakiś ajcmer (nie piszę że kobieta) jedzie 50, za nim 5 tirów na przemian z 8 osobówkami. On przecież nić złego nie robi oprócz tego że w końcu ktoś się wkurzy i będzie niebezpiecznie wyprzedzał a jak będzie to tir to o kłopoty potężnie nietrudno. wiec koleżanko - bezpieczna prędkość to taka która ruchu nie blokuje.
diddy79
Aktywny

Prawo jazdy od: 14 04 1999
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Alfa Romeo 159 SW
Silnik: 2,4 JTDM 200KM
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2008

29 Mar 2018, 12:30

tantalini napisał(a):100km/h
chyba na podnośniku :x ja to się wkurzam że jadą wolno i nie wiedzą co się dzieje na drodze :mrgreen:
Pierwsze auta którymi jeździłem: Audi 100 cigaro3 ----> Mercedes W123
marcin6251
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Bytom
Prawo jazdy od: 0- 0-2003
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: VW Passat
Silnik: 1,8t 150km
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1998

04 Kwi 2018, 11:26

Z kobietami różnie bywa ja ostatnio widzę częściej kolesi którzy nie ogarniają jazdy ;/
Sam często jeżdżę EKO ale bez przesady taka jazda to nie wleczenie się a całkiem dynamiczne poruszanie się.

Niektóre kobiety faktycznie cisną ale to wynika tez z faktu że nie czują samochodu muzyka zagłusza wszystko w około a z założenia wychodzą że gaz jest po to żeby go wciskać :) zauważyłem też taki trend że jak same nie tankują to jeżdżą mniej ekonomicznie :mrgreen:
Kacper
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 3343
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy od: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowe technologie, problemy i skandale. Prześwietlamy fabrykę Tesli Nowe technologie, problemy i skandale. Prześwietlamy fabrykę Tesli
    Fabrykę Tesli uznaje się za ikonę filozofii przemysłu 4.0. Nie wszyscy jednak podzielają ten entuzjazm. Skandale związane z licznymi urazami pracowników, którzy narzekają na zawrotne tempo pracy oraz problemy ...
    Silnik R110 – Renault ZOE Silnik R110 – Renault ZOE
    Silnik R110 jest najnowszym osiągnięciem Renault, lidera na rynku samochodów elektrycznych w Europie, potwierdzającym jego strategię rozwoju i produkcji silników elektrycznych i kolejnym dowodem na know-how ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Skoda 100, rower
      Straż, Mercedes Atego
      Drifting
      Autosacrum 2006