Do jakiej marki samochodów to opony?

26 Kwi 2010, 12:54

Witam.

Posiadam komplet felg stalowych z oponami, ktorych chce sie pozbyc. Sprzedawca od auta, ktory dawal je mojej matuli w komplecie mowil ze to do forda mondeo. Kumpel chcial kupic, ale jak wzial sie okazalo ze nie pasuja.

Czy ktos moze mi pomoc?
Z gory dziekuje.

ps zaznaczylem zmierzona suwmiarka odleglosc, mam nadzieje, ze sie do czegos to przyda, jesli nie to napiszcie co zmierzyc, to zamieszcze dane

[link wygasł]
radoslavv
Nowicjusz
 
Posty: 17
Miejscowość: Łódź
  • 26 Kwi 2010, 13:04

    Rozstaw 4x114,3 ma wiele samochodów - zmierz jeszcze otwór centrujący.
    pawelMX6
    Aktywny
    Awatar użytkownika
     
    Posty: 375
    Zdjęcia: 0
    Miejscowość: Gdynia
    Auto: Nie mam

    26 Kwi 2010, 14:04

    Bylem, zmierzylem, domyslam sie ze chodzi o ten srodkowy otwor :) wewnatrz ma ok 64-65mm

    [ Dodano: Wto Kwi 27, 2010 12:50 ]
    No halooooooooooooooo pawel oswiec mnie prosze :)

    Wpisalem na necie te parametry i cos widzialem o hondzie i mazdzie? Jako posiadacz pewnie wiesz dokladnie? :)

    [ Dodano: 19 Listopad 2010, 14:06 ]
    Witam.

    Ponawiam pytanie :) Kiedys na jakims forum ktos mi wkleil taka liste gdzie bylo opisane wg rozmiarow i rozstawu srub, ktore felgi do ktorych marek sa - niestety link juz nie dziala :(

    Czy ktos moze ma podobna stronke?
    radoslavv
    Nowicjusz
     
    Posty: 17
    Miejscowość: Łódź
    • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

      EURO NCAP: Pięć gwiazdek dla nowego Audi A3
      Zdobywając pięć gwiazdek, Audi A3 osiągnęło najlepsze wyniki w teście zderzeniowym przeprowadzonym przez Euro NCAP. We wszystkich kategoriach łącznie, model zdobył 88 na 100 możliwych punktów. Organizacja ds. oceny ...
      Hyundai podejmuje współpracę z 4mobility - carsharing
      Hyundai przekazał flotę samochodów i30 nowej generacji, w ramach kontraktu z firmą 4Mobility, oferującą usługi wynajmu samochodów w systemie carsharing. Rozbudowanie floty o samochody marki Hyundai wpisuje się ...