Dobry blacharz z Lublina lub okolic

dobry blacharz z Lublina lub okolic

25 Lip 2013, 13:48

Jak w temacie - poszukiwany dobry blacharz z Lublina lub okolic. Jeśli możecie kogoś polecić będę wdzięczny. Pozdrawiam
kacper92
Nowicjusz

Auto: chrysler le baron
Silnik: 3.0
Typ: Kabriolet
Skrzynia biegów: Automatyczna

Re: dobry blacharz z Lublina lub okolic

21 Mar 2016, 17:05

Najczęściej oddaje swoje auto do naprawy do serwisu samochodowego przy ulicy Energetyków. Mają tam nie tylko specjalistyczny sprzęt diagnostyczny ale przede wszystkich profesjonalnych mechaników. Jeszcze nigdy nie miałem zastrzeżeń do usługi więc polecam.
lucas33
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 04 03 1988
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: leon
Silnik: 2.0 benzyna
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2010

Re: dobry blacharz z Lublina lub okolic

19 Maj 2016, 10:48

W Lublinie usługi świadczy wiele serwisów samochodowych a jakość ich usług jest różna. Ja bardzo dobre opinie słyszałem ostatnio o serwisie, który zlokalizowany jest przy ulicy Energetyków. Może tam spróbuj! - chodzi o AMG WROTKÓW
magdaduda
Nowicjusz

Auto: audi A7
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Dlaczego kierowcy ignorują znaki drogowe? Dlaczego kierowcy ignorują znaki drogowe?
    Według informacji płynących z Komendy Głównej Policji najczęściej wystawiane mandaty dotyczą przekraczania dozwolonej prędkości oraz za wykroczenie względem pieszych. Najnowsze badania pokazały, że prowadzący pojazdy ...
    Kia GT4 Stinger: 315 KM w koreańskim coupe Kia GT4 Stinger: 315 KM w koreańskim coupe
    Kia zaprezentowała koncepcyjne coupe o nazwie GT4 Stinger na salonie w Detroit. Pod maską Kia GT4 Stinger znajduje się turbodoładowany silnik benzynowy o pojemności 2 litrów, generujący moc 315 KM. Napęd jest przenoszony ...

•  
    • Warto przeczytać
    • JEEPnięty WRANGLER 69 GARAGE
      Tuning wnętrza
      Mercedes-Benz Klasa S Coupe, przód
      Audi RS6, tył