Dobry warsztat - Gdańsk

Dobry warsztat - Gdańsk

01 Lip 2014, 13:37

Byłem niedawno w jednym z gdańskich warsztatów na wymianie klocków hamulcowych. Świetna i szybka robota.

Gorąco polecam bo chłopaki naprawdę świetnie się spisali. Jeśli dobrze pamiętam firma nazywa się V-MAXZONE. Mają również swój sklep internetowy.
mr87
Obserwowany

Auto: nissan 350z

Re: Dobry warsztat - Gdańsk

04 Mar 2016, 11:36

W Pruszczu jest Janisz.pl bardzo dobry mechanik. Solidny i profesjonalista. Nie naciąga, nie jest drogi a pracę wykonuję bardzo rzetelnie.
marezek
Nowicjusz

Auto: astra

Re: Dobry warsztat - Gdańsk

06 Sty 2017, 11:19

W Gdańsku najlepszy serwis jak dla mnie to RING. Mają nowoczesny sprzęt i znają się na rzeczy. Najlepsze jest to, że za pomocą ich strony można się umawiać online na dany termin. Nie czekamy w kolejkach- jak dla mnie strzał w dziesiątkę. Cenowo bardzo fajnie i od razu jest wstępna wycena przed serwisem więc nie ma mowy o szukaniu czegoś na siłę :)
piegus
Początkujący

Auto: fiat
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowe zasady przeglądu samochodu na stacji kontroli pojazdów Nowe zasady przeglądu samochodu na stacji kontroli pojazdów
    Wszystkich kierowców którzy posiadają auto będą obowiązywały nowe przepisy dotyczące badań technicznych. Aktualnie za takie badanie właściciel pojazdu płaci po jego wykonaniu, a według nowych przepisów ...
    Wideorejestratory i agresja na drodze Wideorejestratory i agresja na drodze
    Wideorejestratory stały się popularne nie bez przyczyny. Bo chociaż zwykle służą rejestrowaniu zdarzeń drogowych, to mogą okazać się przydatne także w innych, kłopotliwych sytuacjach. Słyszeliście o takim zjawisku jak "road ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Renault Alpine A110-50
      Moto Piknik Olsztyn 2012
      1/4 mili Bemowo
      Autosacrum 2009