Dobry warsztat marek premium i nie tylko Land Serwis Gdańsk!

Dobry warsztat marek premium i nie tylko Land Serwis Gdańsk!

05 Kwi 2014, 08:05

Witam,
Z czystym sumieniem mogę polecić warsztat na ul. Litewskiej 12 w Gdańsku, który nazywa się Land Serwis/British Garage. Panowie zajmują się naprawą marek premium ale nie tylko premium, mają specjalizację w Land Rover, Range Rover, Jaguar. Naprawiają dosłownie wszystkie marki i są dość tani jak na serwis a robią solidnie. Polecam!
modest
Nowicjusz

Zdjęcia: 0
Miejscowość: Gdańsk
Prawo jazdy od: 24 08 2013
Przebieg/rok: 2tys. km
Auto: Audi A4 B7 S-line
Silnik: 2.0 TDI 140KM
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2007

Odp

08 Maj 2014, 12:11

Ja osobiście polecam Pezal. To jest na ul. Miałki Szlak 50. Jeżdżąc po różnych mechanikach magikach trafiłem w końcu do porządnego serwisu. Bogu dziękować. Zrobią raz, a porządnie. Poradzą sobie z każdym problemem. Szczególnie z bardzo ciężkimi naprawami. Z pompą tyle się bawiłem, a teraz jeżdżę i jest zero problemów. Polecam :)
RAFIKI89
Nowicjusz

Auto: AUDI A3
Silnik: 1.9 TDI
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Największa na świecie Największa na świecie "Kula zorba" z samochodem w środku
    Największa na świecie "Kula zorba" z samochodem w środku Nissan zbudował największą na świecie kulę zorba, która w swoim wnętrzu chroni naturalnej wielkości Nissana Note. Ogromna, wypełniona powietrzem kula o średnicy ...
    Czy obwodnice miast powinny być płatne? Czy obwodnice miast powinny być płatne?
    Czy płacenie za obwodnicę stawia pod znakiem zapytania sens jej istnienia? Przecież obwodnica ma za zadanie odciążenia centrum miasta. W przypadku jak będzie płatna to czy kierowcy nie wybiorą jednak przejazdu przez centrum.

•  
    • Warto przeczytać
    • Mitsubishi Lancer EVO VIII, przed startem
      Moto Piknik Tychy 2007
      Lexus CT 200h
      Aixam GTI