Komis Van Der Car Warszawa. Peugeot 301

Komis Van Der Car Warszawa. Peugeot 301

12 Mar 2018, 22:40

Niewiele jest opinii o tym komisie, więc się wypowiem :) Wszystkie wystawione auta są po-leasingowe, serwisowane w ASO i od pierwszego właściciela, po przeglądzie itd. Ceny nieco niższe niż używane w salonach. Takiego miejsca szukałem. Wybrałem model, umówiłem przegląd i pojechałem. Na miejscu, na dzień dobry dowiedziałem się, że zaginął dowód rejestracyjny, ale załatwią zaświadczenie z wydziału komunikacji. Obejrzałem auto, zrobiłem kółko wokół komisu. Jak dla laika było ok więc pojechałem do autoryzowanego serwisu na umówiony przegląd. Okazało się, że tylko 3 elementy karoserii nie były szpachlowane. Grubość lakieru dochodziła do 1000 mikronów. Serwisowy lakiernik określił te naprawy jako fuszerka i do poprawy. Po powrocie do komisu przedstawiłem sytuację i ku mojemu zdziwieniu sprzedawca też był zdziwiony. Wyobrażacie sobie pracownika komisu, który jest zdziwiony? Żartuję! Każdy z nas widział już to "oryginalne" zdziwienie :) Zaproponowałem obniżkę ceny, która wystarczyłaby na wymianę wszystkich drzwi i zderzaka (najgorsze elementy). Zgodzili się. Niestety okazało się też, że książka serwisowa również zaginęła, a właściwie nie istnieje, bo samochód nie był serwisowany w ASO. Nie byłem w stanie nawet dowiedzieć się kto aktualnie jest właścicielem auta. W ciągu 3 dni pracownicy komisu nie byli w stanie załatwić dokumentów, ani przedstawić żadnej historii serwisowej. Straciłem na to sporo czasu i pieniędzy. Ogłoszenie okazało się po prostu niewiarygodne.
kylo123
Obserwowany

Prawo jazdy od: 04 05 1999
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Hyundai Sonata

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Schyłek ery diesla to już tylko kwestia czasu Schyłek ery diesla to już tylko kwestia czasu
    Może się wydawać, że blisko połowa samochodów użytkowanych przez Polaków to auta z silnikiem Diesla. Ich liczba jest jednak niższa niż sądzi wielu zmotoryzowanych – a co więcej, systematycznie spada. Samochody ...
    Toyota Corolla WRC (1997–1999) Toyota Corolla WRC (1997–1999)
    Pierwsza połowa lat 90. na rajdowych trasach należała do modelu Celica GT-Four. Pierwsza Celica z napędem na wszystkie koła dowiodła swych zalet jako świetny samochód wyczynowy, zdobywając tytuł mistrza kierowców ...

•  
    • Rage-Race 2010
      Stunt motocyklowy, jazda na gumie, Piotruś, 2
      s-l500
      X Jubileuszowy Zlot Porsche Club Polska