Dobry warsztat - Katowice

Re: Dobry warsztat - Katowice

14 Paź 2015, 11:32

Na Favore najlepiej znaleźć kilku sprawdzonych fachowców w jednym miejscu i później wybrać najlepszego dla siebie. Wystarczy opisać, co masz do zrobienia,a następnie zgłoszą się do Ciebie mechanicy, którzy z pewnością Ci pomogą
marcin0071
Nowicjusz

Auto: Toyota Aygo

Re: Dobry warsztat - Katowice

11 Maj 2017, 16:11

Jak zależy ci na naprawdę szybkich, drobnych naprawach samochodu to pomoże Siegstar. Moim zdaniem dość znany serwis w Tychach. Poznałam ich przy zakupie używanego auta. Całkowicie zrąbana klimatyzacja się okazała. Naprawili szczelność, oczyścili, wykryli kilka wycieków. Do tego zmieniałam u nich żarówki. Ogólnie rozwiązali bardzo trudne problemy z klimą, więc zdecydowanie na plus. Od razu wiedziałam, ile zapłacę, a to rzadko występuje. Człowiek w nerwach czeka na podsumowanie, a w tym warsztacie jest odwrotnie. Albo zgadzasz się na cenę, albo rezygnujesz i tyle. Żadnych nieporozumień. Pozdrawiam.
baran412
Obserwowany

Auto: opel
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

YUKÕ program car-sharingowy w Europie oferujący wyłącznie hybrydy YUKÕ program car-sharingowy w Europie oferujący wyłącznie hybrydy
    YUKÕ to nowy program car-sharingowy Toyoty, którego flota składa się wyłącznie z samochodów z napędem hybrydowym. Jego pilotażowe wersje zostały uruchomione w Dublinie w Irlandii oraz w Forli we Włoszech. ...
    BMW Concept Z4 Coupé 2005 BMW Concept Z4 Coupé 2005
    BMW Concept Z4 Coupé zostało stworzone z myślą o kierowcach ze sportowym "zacięciem", którzy cenią wysokie osiągi, dlatego samochód zapewnia podróżującym uczucie przebywania tuż nad nawierzchnią, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes Sprinter, Szklana pułapka 5
      Renault Duster Oroch, PickUp, przód
      fot1 (3)
      Opel Combo, dziewczyny, 5