Dobry warsztat - Katowice

Re: Dobry warsztat - Katowice

14 Paź 2015, 11:32

Na Favore najlepiej znaleźć kilku sprawdzonych fachowców w jednym miejscu i później wybrać najlepszego dla siebie. Wystarczy opisać, co masz do zrobienia,a następnie zgłoszą się do Ciebie mechanicy, którzy z pewnością Ci pomogą
marcin0071
Nowicjusz

Auto: Toyota Aygo

Re: Dobry warsztat - Katowice

11 Maj 2017, 16:11

Jak zależy ci na naprawdę szybkich, drobnych naprawach samochodu to pomoże Siegstar. Moim zdaniem dość znany serwis w Tychach. Poznałam ich przy zakupie używanego auta. Całkowicie zrąbana klimatyzacja się okazała. Naprawili szczelność, oczyścili, wykryli kilka wycieków. Do tego zmieniałam u nich żarówki. Ogólnie rozwiązali bardzo trudne problemy z klimą, więc zdecydowanie na plus. Od razu wiedziałam, ile zapłacę, a to rzadko występuje. Człowiek w nerwach czeka na podsumowanie, a w tym warsztacie jest odwrotnie. Albo zgadzasz się na cenę, albo rezygnujesz i tyle. Żadnych nieporozumień. Pozdrawiam.
baran412
Obserwowany

Auto: opel
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Lexus LS XF50 piątej generacji - kolejne wcielenie flagowej limuzyny Lexus LS XF50 piątej generacji - kolejne wcielenie flagowej limuzyny
    Podczas targów North American International Auto Show, na których miała miejsce światowa premiera Lexusa LS piątej generacji, jego twórcy, główny inżynier Toshio Asahi i szef projektantów ...
    [C] C4 II 1,6 / Bravo II 1,9 / Megane III 1,5 / Octavia II 1,6 [C] C4 II 1,6 / Bravo II 1,9 / Megane III 1,5 / Octavia II 1,6
    Podstawowe kryteria zestawienia: - segment C - silnik diesla o mocy około 110KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 2010 roku. Wytypowane modele do zestawienia: - Citroen C4 II 1,6 HDi - 112KM - Fiat Bravo ...

•  
    • Men's Day 2009
      Salon Bohemia Motors w Warszawie, Salon Skoda
      Klub Seata, 2
      Man Trucknology RoadShow, ciągnik balastowy