Dobry warsztat - Katowice

14 Paź 2015, 10:32

Na Favore najlepiej znaleźć kilku sprawdzonych fachowców w jednym miejscu i później wybrać najlepszego dla siebie. Wystarczy opisać, co masz do zrobienia,a następnie zgłoszą się do Ciebie mechanicy, którzy z pewnością Ci pomogą
marcin0071
Nowicjusz
 
Posty: 5
Auto: Toyota Aygo

11 Maj 2017, 15:11

Jak zależy ci na naprawdę szybkich, drobnych naprawach samochodu to pomoże Siegstar. Moim zdaniem dość znany serwis w Tychach. Poznałam ich przy zakupie używanego auta. Całkowicie zrąbana klimatyzacja się okazała. Naprawili szczelność, oczyścili, wykryli kilka wycieków. Do tego zmieniałam u nich żarówki. Ogólnie rozwiązali bardzo trudne problemy z klimą, więc zdecydowanie na plus. Od razu wiedziałam, ile zapłacę, a to rzadko występuje. Człowiek w nerwach czeka na podsumowanie, a w tym warsztacie jest odwrotnie. Albo zgadzasz się na cenę, albo rezygnujesz i tyle. Żadnych nieporozumień. Pozdrawiam.
baran412
Obserwowany
 
Posty: 1
Auto: opel

20 Mar 2023, 08:56

Prawda jest taka, że im lepszy auto serwis, tym szybsza naprawa i mniej problemów. Zerknijcie sobie na ofertę autoserwis-dab.pl, myślę, że zdecydowanie będzie dopasowana do waszych potrzeb. Mechaników mają doświadczonych, wyposażenie odpowiednie, dotrzymują terminów naprawy
normalski
Nowicjusz
 
Posty: 21
Auto: volvos60

20 Mar 2023, 09:16

normalski napisał(a):Prawda jest taka, że im lepszy auto serwis, tym szybsza naprawa i mniej problemów.
No niekoniecznie tak jest jak piszesz :mrgreen: pewnych rzeczy nie da się naprawić szybciej, poza tym tu mają znaczenie części użyte do naprawy które dzisiaj są chyba największym problemem (chodzi o ich jakość). Często też naprawa na szybko potrafi później generować spore problemy więc Ja bym tu wziął "lepszy" w cudzysłów.

Zanim oddamy samochód do nieznanego nam warsztatu warto podjechać, porozmawiać, zapytać znajomych z okolicy czy znają i coś wiedzą o takim mechaniku, a opinie mieć gdzieś na dalszym planie bo dzisiaj jest niestety tak że sporo opinii wystawianych mamy na zamówienie i ciężko czasem znaleźć te prawdziwe.
Rokiko
Forumowicz VIP
 
Posty: 9756
Zdjęcia: 34

20 Mar 2023, 11:34

normalski napisał(a):Prawda jest taka, że im lepszy auto serwis, tym szybsza naprawa i mniej problemów.

Też się z tym nie zgodzę. Czas naprawy nie jest uzależniony od serwisu/mechanika. Dana robota trwa tyle i tyle czasu i koniec. A w każdym aucie tą samą rzecz wymienia się w różnym czasaie - zależy od tego ile innych części trzeba zdemontować, żeby dostać się do tej właściwej - np. wymiana sprzęgła w Fiacie 126p a w Mercedesie :) . Ja bym powiedział, że im lepszy serwis, tym krótszy czas oczekiwania na naprawę, bo mogą mieć np. więcej stanowisk i więcej ludzi.
Odpuść dzisiaj, nie spiesz się na cmentarz i nie zabieraj tam innych...
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 20285
Zdjęcia: 1212
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000

11 Lut 2024, 19:23

Jeśli szukasz warsztatu samochodowego w okolicy Katowic, warto rozważyć skorzystanie z usług autoexpress w Rybniku. Znajduje się nieco poza Katowicami, ale cieszy się dobrą reputacją wśród klientów, którzy chwalą ich profesjonalizm, solidność oraz rzetelność. Ich szeroki zakres usług obejmuje naprawy mechaniczne, obsługę klimatyzacji, diagnostykę komputerową oraz wiele innych. Możesz być pewien, że Twoje auto będzie w dobrych rękach.
zoskowalska12
Obserwowany
 
Posty: 1