Dobry warsztat - Katowice

04 Sty 2010, 17:40

W wyszukiwarce odziwo nie znalazłem, więc zapytuje na forum.

Chodzi o warsztat , który rzetelnie ustawi geometrie kół oraz je wyważy odpowiednio. Wiem, że często zdażają się niefachowe warsztaty zwłaszcza pod tym względem działań tym bardziej potrzebuje na ten temat informacji.
Wielkie dzięki z góry.
Ron_Carlos
Nowicjusz
 
Posty: 13
Miejscowość:

09 Lut 2010, 13:13

na pewno odradzam warsztat w Katowicach na Chorzowskiej 52, naciągnęli mnie na kosztowną naprawę i to samo spotkało mojego kolegę. Wciskają takie kity, że aż głowa boli. 200 złotych liczą sobie za regulacje, której wcale nie trzeba było robić.
Krzysiek0101
Nowicjusz
 
Posty: 1
Miejscowość: Katowice

07 Kwi 2010, 21:33

Ostatnio wyważałem koła w Piotrowicach na ul. Chełmskiej 19, INOAUTO. Chłopaki uwijali się z robotą i policzyli mnie nie najgorzej.
Nie robią geometrii ale z tego co się orientuje to na ul. kłodnickiej na Brynowie dobrze ustawia. pozdro
Mariusz82
Nowicjusz
 
Posty: 1
Miejscowość: Katowice

07 Maj 2012, 13:58

Ja polecam Premium Serwis.
To właściwie jest usługa, dzwoni się, sami przyjeżdżają po samochód a potem naprawiają w serwisach z którymi współpracują, są bardzo szybcy i przede wszystkim nie ma mowy o ściemnianiu z cenami.
Super sprawa jak nie ma czasu na włóczenie się po warsztatach i czekanie w nieskończoność :)
Netrunner
Nowicjusz
 
Posty: 4
Auto: Volkswagen Passat B5 1.9 TDI

25 Lip 2013, 20:18

Zaznaczam, że osobiście tam nic nie robiłem, ale to z tego względu, że dojazd do mechanika prawie 400 km należy uznać za totalnie głupi pomysł, nie mniej w warsztacie o którym napiszę naprawia samochód mój brat i bardzo sobie chwali zarówno jakość i rzetelność wykonania usług, rozsądne ceny i uczciwość (nie wymieniają "na zapas" :D ). Sprawdziłem na ich stronie autoklinika.pl i w ofercie mają też geometrię, o którą pytasz. Sam warsztat mieści się w Kłodnickiej 44 (oczywiście Katowice)
JanuszMalx
Nowicjusz
 
Posty: 5

16 Sie 2013, 16:15

W Katowicach nic nie znam, ale za to mogę polecić coś z Wrocławia - francecars. Bardzo dobry warsztat zajmujący się naprawą francuskich aut. Sprawdźcie, bo mają naprawdę tanie usługi.
reset
Nowicjusz
 
Posty: 46
Auto: Audi a3

20 Sie 2013, 09:54

Jest taki jeden dobry punkt gdzie robią przeglądy ale ogólnie wiadomo że sa fachowcami od geometrii kół. http://www.przegladysamochodow.pl i jest tak że jak sobie u nich zrobisz geometrię (jeżeli potrzebna) to Ci sprawdzaja całe zawieszenie za darmo i mówią co by było dobrze zrobić itd. a normalnie kosztuje 20zł wiec to tez majątek nie jest.
Maniak1
Początkujący
 
Posty: 82
Prawo jazdy: 01 01 2007
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Skoda
Silnik: 1,9 sdi
Paliwo: Diesel

17 Lut 2014, 20:41

Nie jest to centrum Katowic, ale ich okolice. Zadzwoń i się dogadaj na jakiś dzień MPG serwis
KonradFord
Nowicjusz
 
Posty: 5
Miejscowość: Gliwice
Przebieg/rok: 30tys. km
Auto: Dodge
Silnik: Charger
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2006

11 Kwi 2014, 08:51

Może chodzi o serwis Piastkowania? Naprawiałem tam zaciski, i naprawdę szczerze polecam.
mariusz1994
Obserwowany
 
Posty: 1
Auto: Audi Q7

27 Kwi 2014, 23:34

Kiedyś korzystałem z pomocy serwisu, który znajduje się przy ul. Karoliny 2 w Katowicach. Wspominam dobrze, bo szybka naprawa i nie zdarli ze mnie kasy... W tygodniu mają otwarte do 19.00 Numer 32 350 17 55
miętus
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 
Posty: 40
Prawo jazdy: 05 05 1997
Auto: Audi A4 B7

28 Kwi 2014, 20:38

Mi się natomiast zdarzyło korzystać z renault tandem i też dobrze wspominam. Całkiem fajny, sprawny serwis
Achacy
Nowicjusz
 
Posty: 3
Prawo jazdy: 06 06 1997
Auto: Renault
Rok produkcji: 2011

29 Wrz 2014, 12:56

Polecić mogę Wam serwis Feu Vert, gdzie naprawicie swoje auta. Oprócz naprawy, znajduje się również sklep z częściami. Strona internetowa obfituje w porady dotyczące użytkowania aut, a także jest sklep online.
maks123
Nowicjusz
 
Posty: 8
Prawo jazdy: 10 07 1970
Przebieg/rok: 12tys. km
Auto: audi

19 Cze 2015, 22:06

W warsztacie auto-elektronika po zdiagnozowaniu usterki oddzwaniają z kosztem naprawy. Panowie posiadają doświadczenie elektryczne, elektroniczne oraz mechaniczne w samochodach. Z urządzeń serwisowych są wykorzystywane m.in. texa 2014, oscyloskop, stacja lutownicza BRW czy zgrzewarka kondensatorowa. Można spokojnie zajrzeć na ich stronę.
sylwia4012
Nowicjusz
 
Posty: 27
Auto: golf IV
Silnik: 1,9
Paliwo: Diesel

17 Sie 2015, 07:45

Ja wiem, że dobry warsztat jest przy ul. Kłodnickiej. Myślę, że warto tam zajrzeć ze swoim problemem.
Koziolll
Nowicjusz
 
Posty: 3
Auto: Honda

01 Paź 2015, 17:03

Ja polecam "Autolakiernik" są po prostu mega, auto działa jak nowe. Ci fachowcy szybko działają, a ich kultura jest na najwyższym poziomie, bardzo miła atmosfera. A co najważniejsze, to mają bardzo fajne ceny.
Polip
Nowicjusz
 
Posty: 11
Prawo jazdy: 17 01 2003
Auto: Audi A4