Dodge Caliber czy jest tu ktoś kto może się o tym modelu wypowiedziec

Dodge Caliber czy jest tu ktoś kto może się o tym modelu wypowiedziec

08 Sie 2018, 21:00

Witam forumowiczów. Planuje zakup nowego autka. Jestem totalnie znudzony tym co widać na naszych drogach- same ople, fordy, vw, kia.. Spodobał mi się Dodge Caliber. Można spotkać się z kilkoma opiniami na temat tych samochodów ale taka ilość nie satysfakcjonuje mnie.
Interesuje mnie caliber rt czyli 2.4 w manualu(ewentualnie 2.0) - czy ktoś miał jakieś doświadczenia z tym samochodem? Z tego co się orientowałem to silnik na łańcuchu, z 'hydrosztosami", mpi - brzmi jak dobry przepis na lpg - a jak jest w praktyce?
Może jest ktoś kto podpowie czy mieści się do tego bagażnika wózek z gondola?:D (dzieciak w drodze)
pozdrawiam
zawi
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Toyota silniki 3S-GE / GTE Toyota silniki 3S-GE / GTE
    Cztery cylindry w układzie rzędowym. Pojemność: 2 litry. Zalety: dostępność, dobry potencjał do tuningu, duży dostęp do części zamiennych. Klasyczne jednostki 3S-GE / GTE powstały zgodnie z tradycyjnym podejściem do sztuki ...
    [A] C1 I 1,0 / Panda II 1,2 / i10 I 1,1 / Picanto I 1,0 / Splash 1,0 [A] C1 I 1,0 / Panda II 1,2 / i10 I 1,1 / Picanto I 1,0 / Splash 1,0
    Podstawowe kryteria zestawienia: - samochód segmentu A - silnik benzynowy o mocy ok. 60KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 2008 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Citroen C1 I 1,0 - 68KM - ...

•  
    • Quadem na dwóch kołach
      Chicago Auto Show 2008
      Szóste zwycięstwo załogi Kopecky – Dresler w rajdach ERC w Chorwacji
      Lexus CT 200h