Dodge Caliber czy jest tu ktoś kto może się o tym modelu wypowiedziec

Dodge Caliber czy jest tu ktoś kto może się o tym modelu wypowiedziec

08 Sie 2018, 20:00

Witam forumowiczów. Planuje zakup nowego autka. Jestem totalnie znudzony tym co widać na naszych drogach- same ople, fordy, vw, kia.. Spodobał mi się Dodge Caliber. Można spotkać się z kilkoma opiniami na temat tych samochodów ale taka ilość nie satysfakcjonuje mnie.
Interesuje mnie caliber rt czyli 2.4 w manualu(ewentualnie 2.0) - czy ktoś miał jakieś doświadczenia z tym samochodem? Z tego co się orientowałem to silnik na łańcuchu, z 'hydrosztosami", mpi - brzmi jak dobry przepis na lpg - a jak jest w praktyce?
Może jest ktoś kto podpowie czy mieści się do tego bagażnika wózek z gondola?:D (dzieciak w drodze)
pozdrawiam
zawi
Nowicjusz

Zdjęcia: 3
Miejscowość: Szczecin
Prawo jazdy od: 0- 0-2010
Przebieg/rok: 35tys. km
Auto: Daewoo Lanos
Silnik: 1.5 16V 100KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

56. Rajd Barbórka - prawdziwe rajdowe klasyki 56. Rajd Barbórka - prawdziwe rajdowe klasyki
    W piątek (30.XI) i w sobotę (1.XII) już po raz 56. odbędzie się słynny Rajd Barbórka. Na starcie rywalizacji obok nowoczesnych konstrukcji staną również prawdziwe rajdowe klasyki od Toyoty, Subaru czy Lancii. ...
    Toyota Corolla E11 G6 / G6R (1997–1999) Toyota Corolla E11 G6 / G6R (1997–1999)
    Zaprezentowana w 1997 kolejna, przednionapędowa generacja Corolli zasłynęła uniwersalnością zastosowań oraz trwałością i bezawaryjnością. Podobnie jak w przypadku wcześniejszych generacji, z którymi dość mocno była ...

•