Dodge Ram 1500 - jakie ma parametry silnika

17 Wrz 2007, 15:54

Dodge Ram 1500 jest amerykańskim autem i jest bardzo rzadko spotykany na polskich drogach. Potrzebuję kilka informacji na temat tego auta. Chcę wiedzieć jakie ma przyspieszenie 0-100 km/h i Vmax z silnikiem V8 pojemność skokowa 4700 cm a moc ponad 250 KM (nie wiem dokładnie)?

Pozdro :wink:
Ostatnio edytowany przez Tiguan, 17 Paź 2010, 18:05, edytowano w sumie 1 raz
Per aspera ad astra
Tiguan
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 629
Miejscowość: Pruszków

14 Sty 2008, 20:10

Niech ktoś popyta swoich znajomych na ten temat. Bardzo mi na tym zależy na danych osiągów. Szukałem w Internecie, ale nie znalazłem, bo nie było danych. Mam nadzieję, że mi pomożecie. Z góry dziękuje.

Pozdro :wink:
Per aspera ad astra
Tiguan
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 629
Miejscowość: Pruszków

15 Sty 2008, 01:52

Z tego co wyczytałem to ten silnik ma 235 albo 245KM
0-60 MPH - no właśnie, tu osiągi wahają się od 8.8 do 10.3 sec (pewnie zależy od rodzaju kabiny i napędu). Jak znajdę coś więcej to dopiszę.
Award
Nowicjusz
 
Posty: 40

22 Gru 2009, 04:05

Hej hej, zapominacie o wersji Dodge Ram z silnikiem od Vipera (V10 8 litrów i było w nim gdzieś 500 patatai co sprawiało, że gablotka przyspieszała w 5,5 sek do 100)
Jeżeli chodzi o Ram'ki to największa 3500 double cab też była na zamówienie wyposażana w w/w silniczek a specjalny oddział Dodge'a poddawał go dodatkowemu tuningowi dodając nie mały kompresorek co czyniło z tej furmanki prawdziwe monstrum przyspieszenia! No ale jak się chce mieć takie cudo to trzeba spodziewać się zużycia paliwa nie na litry ale na baryłki...
Czarodziej75
Czarodziej75
Nowicjusz
 
Posty: 3
Miejscowość: Ząbki

07 Sty 2010, 18:50

Witam mam pytanko potrzebuje zamontować do Dodge Ram 150 roletę na pakę jestem z małopolski a konkretnie to karków gdzie można takie coś założyć albo kupić pomóżcie dzięki :roll:
Krzyś
Nowicjusz
 
Posty: 2
Miejscowość: Alwernia
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    SKODA Yeti Adventure - wersja limitowana
    SKODA wprowadziła na rynek limitowaną wersję modelu Yeti – Adventure. Samochód bazuje na wariancie Ambition i dostępny jest ze wszystkimi silnikami. Model Yeti Adventure to kontynuacja oferty wersji specjalnych, ...