Problem z lampą - Dodge Ram 1500 SLT

Problem z lampą - Dodge Ram 1500 SLT

17 Kwi 2019, 14:29

Hej ludzie. Więc mam 2005 Dodge Ram 1500 SLT, który robi coś dziwnego. Pozwólcie, że przedstawię krótką historię, która, miejmy nadzieję, złagodzi wszelkie luźne cele. Moja ciężarówka ma reflektory halo / projektora na rynku wtórnym, choć nie sprawiały mi żadnych problemów. Pewnego dnia pomagałem przyjacielowi ruszyć się i zostawić moje światła awaryjne na stałe 20 minut przypadkowo. Teraz, kiedy wskoczyłem z powrotem, odkryłem informację „LAMP OUT” na desce rozdzielczej. Sprawdziłem wszystkie żarówki i żadna nie wyglądała na spaloną. Ale teraz mój lewy migacz przedni w ogóle nie działa. Żarówka jest wyraźnie włączona, ale nie robi nic innego. Mój lewy tylny migacz szybko miga, ale kiedy moje światła awaryjne są włączone, miga z normalną prędkością (pamiętaj, że lewy przedni migacz nadal nic nie robi, oprócz pozostania włączony). Wymieniłem wszystkie żarówki migające i nadal migający lewy przedni migacz nie będzie migać. Co, [...], nie tak z moją ciężarówką i jak to naprawić?
HenryBraxton
Obserwowany

Re: Problem z lampą - Dodge Ram 1500 SLT

17 Kwi 2019, 15:13

Prawdopodobnie problem jest w wtyczce przy lampie z którą jest problem. Zdarzało się że potrafiły się one przegrzać i nadtopić przez co powstawały zwarcia i wtedy światła mogą nie funkcjonować prawidłowo. W pierwszej kolejności powinieneś sprawdzić dokładnie tą wtyczkę.

Znalazłem jeszcze filmik na którym wymiana wtyczki idącej do lampy pomaga w usunięciu problemu podobnego do twojego.

[Aby zobaczyć film musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

Cichy77
Stały forumowicz

Zdjęcia: 35
Auto: Nie mam

24 Kwi 2019, 21:23

my issue has been solved!!
HenryBraxton
Obserwowany

24 Kwi 2019, 22:00

Super :ok:
Powodzenia i szerokości!
Cichy77
Stały forumowicz

Zdjęcia: 35
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Układ wydechowy o zmiennej długości – 1989 rok Układ wydechowy o zmiennej długości – 1989 rok
    Układ wydechowy o zmiennej długości to domena samochodów sportowych i aut o wysokich osiągach, choć zdarza się, że pojawia się on w sedanach, w których klekot Diesla nie licuje ze sportowym wizerunkiem producenta. ...
    Inteligentne oświetlenie MATRIX LED ŠKODY bez tajemnic Inteligentne oświetlenie MATRIX LED ŠKODY bez tajemnic
    Co dokładnie kryje się pod nazwą oświetlenie Matrix LED, które zastosowano w najnowszym odświeżonym modelu ŠKODY SUPERB? Jakie są zalety tej technologii i dlaczego zapewnia jeszcze większy poziom bezpieczeństwa ...

•