Oświetlenie Dodge Caliber

Oświetlenie Dodge Caliber

08 Maj 2019, 22:19

Witam posiadam samochód dodge caliber 1.8 SXT 2008 r. i ostatnio zepsuła mi się przednia lewa lampa (zepsuła się regulacja i nie da się jej podnieść) więc kupiłem nową a dokładnie taką [link wygasł] i mam problem ponieważ ta lampa nie posiada otworu na światła postojowe oraz ma inne wejścia z tyłu więc zwracam się z pomocą do was, co mam w tym wypadku zrobić?
kacper1029
Obserwowany

Re: Oświetlenie dodge caliber

23 Maj 2019, 09:41

Najprawdopodobniej jest to wersja amerykańska, a więc światło postojowe będzie pomarańczowe w kierunkowskazie - kierunkowskaz świeci cały czas, a po włączeniu kierunkowskazu zaczyna migać. O ile tak miałeś wcześniej. Jeżeli lampy były europejskie, to instalacja jest przerobiona na Europę i lampa ci nie będzie pasować. Musisz szukać lampy w wersji europejskiej.
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1185
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000

Re: Oświetlenie Dodge Caliber

27 Maj 2019, 13:00

Kupiłeś lampę w której na allegro w opisie pisze "homologacja: SAE - USA" Ty potrzebujesz wersję EU i takiej szukaj ale przy kupnie zapytaj sprzedawcę czy faktycznie to taka wersja bo widzę że czasem na allegro piszą że EU a jest wersja USA.
ArteK
Forum Samochodowe

Zdjęcia: 11292
Miejscowość: Warszawa
Prawo jazdy od: 12 12 1996
Przebieg/rok: 23tys. km
Auto: Toyota Yaris, Grand Voyager
Silnik: 1.3 VVTi, 3.3 V6
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2008
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

WSMP - Imponujące auta GT3 WSMP - Imponujące auta GT3
    Sezon Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski w pełni. Piekielnie mocne auta klasy GT3, zacięta rywalizacja w pucharach markowych, a także efektowny pokaz driftu Kuby Przygońskiego uatrakcyjniły weekend na Torze Poznań. ...
    Dlaczego część kierowców nie używa kierunkowskazów? Dlaczego część kierowców nie używa kierunkowskazów?
    Dlaczego część kierowców nie używa lub nie zawsze używa kierunkowskazów? Przeprowadzone w Stanach Zjednoczonych badania wykazały, że najczęściej podawane odpowiedzi to: "nie było na to czasu " (42%) i "z lenistwa ...

•