Dorobienie kluczyka z centralnym i immo. Co? Gdzie? I jak?

Dorobienie kluczyka z centralnym i immo. Co? Gdzie? I jak?

07 Lip 2007, 15:33

Kupiłem auto z Francji ale jest do niego niestety tylko jeden kluczyk. Kto sie orientuje gdzie, w jakiej cenie i w jakim czasie moge dorobic taki kluczyk? Samochod to Renault Megane 2000r.
zahyr
Nowicjusz

Re: Dorobienie kluczyka z centralnym i immo. Co? Gdzie? I ja

10 Lip 2007, 20:36

Nie wiem dokładnie jak się to robi w renault, mogę ci powiedzieć jak to zrobiłem w przypadku Daewoo (historia będzie chyba taka sama).
Kupiłem oryginalny kluczyk w ASO (tylko tam mieli, podejrzewam że Ciebie to nie ominie) koszt 70 zł.
Następnie poszedłem do pierwszego lepszego punktu dorabiania kluczyków i dorobiłem "ząbki" - koszt 20 zł.
Ostatnie to powrót do ASO i zakodowanie w immobilajzerze nowego kluczyka tu wytargowałem na 40 zł.
pozdrawiam
marekkk
Nowicjusz

Re: Dorobienie kluczyka z centralnym i immo. Co? Gdzie? I ja

01 Sie 2007, 21:50

Aha, jeszcze jedno pytanie, czy ten Daewoo ma centralny zamek sterowany z pilota?
zahyr
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Samochody koncepcyjne BMW Design Samochody koncepcyjne BMW Design
    Samochody koncepcyjne to doskonałe pole do popisu dla projektantów. Od elektrycznych układów napędowych, przez drzwi otwierane do góry, po nowatorskie materiały nadwozia – koncepty zawsze wybiegają ...
    Opel Ampera, samochód elektryczny podbija Europę Opel Ampera, samochód elektryczny podbija Europę
    Ampera – rewolucyjny elektryczny model Opla – to zgodnie ze statystykami sprzedaży z maja 2012 najlepiej sprzedający się w Europie samochód elektryczny. Ten niezwykły pojazd – mający ponad 20-procentowy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Doskonalenie techniki jazdy, kontrolowany poślizg
      Chicago Auto Show 2008
      Wyprawa do Moab 2012, 22
      Stolik V6 nissan 300