Dostawcze auto na ramie

11 Kwi 2023, 08:37

Witam!
Potrzebuję pomocy w sprawie auta dostawczego na ramie, chodzi dokładniej abym mógł zdjąć zabudowę i zamontować inną przy jak najmniejszej ingerencji w podzespoły mechaniczne czyli aby jak najwięcej zostało w oryginale. rozstaw dobiorę itp... tylko nie mogę znaleźć informacji którzy producenci stosują pełną ramę jak iveco ale akurat nie pasują mi wymiary z żadnego modelu a które są zintegrowane z kabiną. Trochę więcej moich wytycznych: jak najkrótszy rozstaw osi ale to powiedzmy drugorzędne rocznik po 2000r. i moc nie mniej niż 120kM.
Wielkie dzięki za podzielenie się wiedzą i pomoc. Pzdr.
MichalReb
Obserwowany
 
Posty: 2
  • 11 Kwi 2023, 09:32

    Każdy producent aut dostawczych ma w ofercie auto pod zabudowę.
    Master
    Ducato
    Iveco
    Transit
    Jakie masz wymiary Twojej zabudowy że Iveco Ci nie podchodzi.
    To nie moc ani sprzęt a technika czyni z Ciebie zawodnika
    Kao
    Moderator
    Awatar użytkownika
     
    Posty: 16212
    Zdjęcia: 107
    Miejscowość: Francja
    Przebieg/rok: 40tys. km
    Auto: Bmw 645Ci, M3, Vw T4

    11 Kwi 2023, 10:05

    W Iveco jest problem z szerokością i silnikiem wysuniętym zbytnio jak dla mnie do przodu. A chodzi mi głównie abym mógł zdjąć zabudowę wraz z kabiną a zamontować blachy od Lublina. Mam retro kampera ale oryginalne podzespoły na te czasy to słabo lekko ujmując. Dlatego szukam na ramie w razie potrzeby skróci się ale wytycznym też jest aby silnik nie był zbytnio wysunięty do przodu, aby się zmieścił.
    MichalReb
    Obserwowany
     
    Posty: 2

    11 Kwi 2023, 11:37

    MichalReb napisał(a):A chodzi mi głównie abym mógł zdjąć zabudowę wraz z kabiną
    a to było tak odrazu. W takim razie zostaje jedynie Iveco chodz i tak jest za długie i w dodatku na bliźniaku. Pomyśl o czymś z Ameryki tam szybciej coś podpasujesz.
    To nie moc ani sprzęt a technika czyni z Ciebie zawodnika
    Kao
    Moderator
    Awatar użytkownika
     
    Posty: 16212
    Zdjęcia: 107
    Miejscowość: Francja
    Przebieg/rok: 40tys. km
    Auto: Bmw 645Ci, M3, Vw T4