Dwa niebanalne auta do 20k, które wybrać??

Dwa niebanalne auta do 20k, które wybrać??

28 Sty 2008, 16:46

Witam,

Jestem coraz bliższy zakupu auta i stoje przed trudnym wyborem- mianowicie: Na placu boju pozostaly dwa auta

Fiat Coupe z silnikiem 2.0 20VT oraz jakze inny Merc W126 Sec 560. I tu pytanie do uzytkownikow, co mozecie powiedziec o tych maszynach??Jak one sie sprawuja??Ja juz naprawde swiruję bo nie moge sie zdecydowac, obydwa sa piekne i niepowtarzalne ale niestety stac mnie tylko na zakup jednego z nich. Prosze pomozcie dokonac mi slusznego wyboru

pozdr
coolmilka
coolmilka
Nowicjusz

Re: Dwa niebanalne auta do 20k, które wybrać??

29 Sty 2008, 00:45

Wiesz. Szczerze mówiąc to nie wiem kolego, nad czym się zastanawiasz. Nie wiem nie znam Fiata (wiem tylko jak wygląda no i dane z różnych internetowych źródeł) ale nigdy nie miałbym problemu zakupu miedzy Mercedesem a Fiatem (niezależnie od modelu) mercedes to mercedes, wygodny, niezawodny, bezawaryjny. Co do fiata to pewnie bedzie duzo z nim problemów (zresztą wiadomo jakie są opinie ludzi) no i jeszcze blacha. W mercedesie 0 rdzy po wielu wielu latach (moj tato jezdzil dlugo w123 z 84') a fiat zaraz bedzie gnić. poza tym zalezy czy wolisz duże czy małe wozidełko bardziej. czy jezdzisz sam, czy z ukochana, czy masz jeszcze rodzine....jak dla mnie prestiż i wygoda wygrywa i brałbym tylko i wyłacznie auto z gwiazdą :)
GDYBY PRZEDNI NAPĘD BYŁ LEPSZY TO CHODZILIBYŚMY NA RĘKACH :)
Bryann
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Jawor
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak producenci zarabiają na częściach Jak producenci zarabiają na częściach
    Bezawaryjność? To dla producenta bankructwo. Dlatego producenci robią wszystko, żeby części, które psują się często lub są konieczne do wymiany po danym przebiegu, połączyć z częsciami drogimi, któe psują się rzadko albo ...
    Światowa premiera Volkswagena cross up! Światowa premiera Volkswagena cross up!
    Volkswagen rozszerza ofertę samochodów cross o nowego członka New Small Family, o cross up!. To miejskie auto pojawi się na rynku już latem i obok CrossPolo, CrossGolfa i CrossTourana będzie czwartym zindywidualizowanym ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Autosacrum 2009
      Subaru Impreza STI