Dywaniki samochodowe i wszyte plastikowe zamocowania

26 Wrz 2011, 12:27

mam pytanie odnośnie dywaników do samochodów w których wszyte są plastikowe zamocowania. Czy jest to standard iż po roku użytkowania takiego dywanika te plastikowe zamocowania, na wskutek zużycia się materiału, po prostu wypadają? Taką odpowiedź dostałam od firmy produkującej te dywaniki i nie wiem czy faktycznie tak jest czy może oni tylko tak mają. Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.
aristar
Obserwowany
 
Posty: 1

20 Sty 2013, 12:33

Cóż, mnie to osobiście dziwi, bo pierwsze słyszę o czymś takim. No cóż, może i to prawda, ja jednak proponowałbym ci zainwestować w dywaniki welurowe, są lepsze po prostu. Poszukaj w necie na pewno znajdziesz coś dla siebie.
Drake90
Nowicjusz
 
Posty: 8
Auto: Nie mam

15 Lut 2013, 08:33

Co do Plastików są dwie Opcje albo były to dywaniki z cienkiej wykładziny niestety wtedy szybko puszcza albo producent wyciął zbyt dużą dziurę na ten że plastik ewentualnie wypinanie dywaników ciągnąć za niego to także wyrwie plastik nie ma mocnych :)

zobacz na stronę {..} są tam dywaniki do większości modeli aut dobra wykładzina jest w jakości Premium myślę że wtedy kłopot z wyrwanymi stoperami nie powinien się pojawić.

Pozdrawiam
Rafał
RafalS
Nowicjusz
 
Posty: 7
Miejscowość: Ostrów Wielkopolski
Prawo jazdy: 28 09 1999
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: Passat B5 FL
Silnik: 1,9tdi
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2003

15 Lut 2013, 11:28

Witam ponownie. Ostatnio znalazłem takie dywaniki samochodowe:
http://www.motohobby.pl/pl/5-e60-e61-03 ... owych.html

Chciałem zapytać, co o nich sądzicie? Mi się osobiście podobają, ale może ktoś ma jakieś uwagi?
Drake90
Nowicjusz
 
Posty: 8
Auto: Nie mam

05 Maj 2014, 13:44

Jeśli chodzi o plastiki to nie mam pojecia,na razie testuje dywaniki gumowe, w Internecie jest mnóstwo sklepów z sprzedaża takich akcesoria, ja swoje tak kupiłam i na chwile obecna zdaja egzamin:D – cena była bardzo ok, nie wiem jak z welurowymi, może są tańsze??:)
beysha
Nowicjusz
 
Posty: 3
Auto: skoda

08 Lip 2014, 14:22

słuchajcie a co sądzicie o zmiania dywaników na lato – na welurowe? Znalazłem fajny zestaw do własnego auta, ale nie wiem czy jest sens wymieniac. Wy wymieniacie?!
misterek
Nowicjusz
 
Posty: 3
Prawo jazdy: 11 05 2008
Przebieg/rok: 7tys. km
Auto: skoda
Paliwo: Benzyna

19 Maj 2015, 19:32

Dywaniki tylko gumowe welur w ziemie się nie sprawdzi a gumowe są całoroczne. Jeszcze jak znajdziecie dywaniki które nie wydzielają Foggingu to już w ogóle ja kupiłem dywaniki Geyer & Hosaja świetne dywaniki polecam.
tom380
Nowicjusz
 
Posty: 6
Prawo jazdy: 23 01 1985
Przebieg/rok: 16tys. km
Auto: megane
Silnik: 1.6
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2006