Dziadek chce mi kupić samochód tylko nowy do 45 tyś.

Dziadek chce mi kupić samochód tylko nowy do 45 tyś.

12 Lip 2013, 22:25

Na urodziny (wrzesień) dziadek chce mi kupić samochód tylko jest jeden problem, kupi mi tylko i wyłącznie auto z salonu do 45 tys. miałam ostatnio Forda Mondeo mk3 2.0 tdCi i co chwile coś z nim było nie tak (pompa paliwa, wtryskiwacze, koło dwumasowe itp.) było to auto kupione w komisie i oczywiście używane :> na wszystkie naprawy wydaliśmy ok. 5 tys. dlatego Forda sprzedajemy ale potrzebuje nowe auto. Głównie auto posłuży mi do jazdy po mieście i niekiedy w dłuższe trasy. Nie chce auta, które długo się zbiera bo nie jestem zwolenniczką wolnej jazdy :) najlepiej żeby miało silnik max 2.0 i więcej niż 115 KM, żeby było mało awaryjne bo posłuży mi przez dłuższy okres czasu. Jak możecie to proszę o podanie kilku nazw, które wg was spełnią moje oczekiwania :) Pozdrawiam :)
kainzop
Obserwowany

Prawo jazdy od: 04 06 1993
Auto: Ford

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Volvo Sensus Connected Touch - system oparty na Androidzie Volvo Sensus Connected Touch - system oparty na Androidzie
    Nowy system pokładowy Volvo Sensus Connected Touch pozwala sterować funkcjami auta za pomocą dotykowego ekranu, komend głosowych lub tradycyjnych przycisków. Sensus Connected Touch bazuje na Androidzie, co ułatwia ...
    Motor Show 2012 / relacja Motor Show 2012 / relacja
    Wydarzenie zrealizowano w nowej formule łącząc wystawę motoryzacyjną z bogatym programem wydarzeń towarzyszących. Poznańskie wydarzenie obfitowało w premierowe pokazy samochodów, a furorę robiły stoiska na których ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      VW Passat CC
      Autosacrum 2009
      S2020005