Fiat Cinquacento 700

Fiat Cinquacento 700

21 Kwi 2011, 10:46

Witam drodzy forumowicze od pewnego czasu mam problem ze swoim cinquacento auto było już 3razy u mechanika lecz ciągle występuje ten sam problem ...Wbijam 1 i nie idzie ruszyć bo strasznie stuka w kole tak jakby przeskakiwało ...Pierwszy mechanik powiedział ze problem
jest w skrzyni biegów , skrzynia została wymieniona pojeździłem tydz znów ten sam problem ten sam mechanik stwierdził ze skrzynia znów do wymiany znów wymieniłem skrzynie na nową ,wymieniłem półosie i grało też przez tydzień .Ostatnio jechałem na biegu 3 i nagle zaczeło mi znow stukać w prawym kole , wygląda to na to jakby przeskakiwało zatrzymałem się wbiłem 1 już koniec stuka nie ruszy i dymi sie z koła wiec spróbowałem do tyłu chwile jechał ale zaczeło znów stukać teraz nie idzie jechać ani do przodu ani do tyłu .W czym tkwi problem ???
Paweł
bugi123
Nowicjusz

Miejscowość: Polska

Re: Fiat Cinquacento 700

21 Kwi 2011, 18:36

bugi123 napisał(a):.W czym tkwi problem ???

A nie jest przypadkiem uszkodzona piasta koła.../mam na myśli frez/... :?: :?:
Co bys nie robił,jak byś nie robił i tak piekło i tak piekło.
Nie odpowiadam na PW.
Migi60
Forumowicz VIP

Miejscowość: Polska
Prawo jazdy od: 10 07 1979
Auto: OPEL CORSA
Silnik: 60KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2014

Re: Fiat Cinquacento 700

21 Kwi 2011, 21:55

Jak stuka i nie jedzie to zaciągnij ręczny, odpal, wrzuć biegi puść sprzęgło i zaobserwuj czy któraś półoś się kręci. Jak tak to masz jak napisał Migi60.
arciasty
Stały forumowicz

Miejscowość: koluszki
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Mitsubishi Mirage wybrany Samochodem Roku 2013 Mitsubishi Mirage wybrany Samochodem Roku 2013
    Nowy, miejski model Mitsubishi Mirage (w Europie znany jako Space Star) otrzymał tytuł "Car of the Year " za rok 2013, podczas gdy Pajero Sport wygrał w kategorii "Najlepszy samochód typu SUV 2WD z silnikiem benzynowym", ...
    Alfa Romeo Giulia Sprint Speciale 1963 rok Alfa Romeo Giulia Sprint Speciale 1963 rok
    Alfa Romeo Giulia Sprint Speciale miała silnik z dwoma wałkami rozrządu o pojemności 1600 cm3 - wersji samochodu o tej samej nazwie - Giulietty, zaprojektowanej przez Franco Scaglione dla firmy Bertone na nadwoziu z krótkim ...

•  
    • Warto przeczytać
    • volkswagen up! 5d - widok z boku
      Volkswagen Passat kombi, Wrak Race
      VERVA Street Racing 2010
      Lexus LFA, na torze wyścigowym