Fiat Cinquecento nowe głośniki

Fiat Cinquecento nowe głośniki

12 Lut 2010, 16:52

Witam

Chcę zakupić jakieś dobre głośniki. Zależy mi tak naprawde na basie. Radio które posiadam to Sony CDX-GT100. Mam też głośniki Pionner TS-1356-II 130mm. Wiem że nie da sie takiego rozmiaru wsadzić na przód a szkoda więc znalazłem 100mm [link wygasł] a na tył chciałbym mniejwięcej takie [link wygasł] subwoofer będzie później więc narazie o nim nie myśle. Czy będzie to dobry zestaw ?? czy może te moje Pioneery wsadzić na tył??
Ralpf
Nowicjusz

Miejscowość: Kuźnia

Re: Fiat Cinquecento nowe głośniki

12 Lut 2010, 23:34

Kolego ja mam właśnie na sprzedaż rewelacyjne głośniki po demontażu z poprzedniego auta. Zainteresowany jesteś? to pisz na priv to sie dogadamy :wink:
krikus
fs...VIP
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 125
Auto: Opel Vectra C 1.8
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Centrum Testowania Silników Audi w Neckarsulm Centrum Testowania Silników Audi w Neckarsulm
    Uruchomienie nowego Centrum Testowania Silników w fabryce Audi w Neckarsulm oznacza oddanie do użytku najnowocześniejszych na świecie i najbardziej wydajnych urządzeń do badania jednostek napędowych. Centrum wyznacza ...
    Mazda5 bardziej elegancka, praktyczna i bezpieczna Mazda5 bardziej elegancka, praktyczna i bezpieczna
    Mazda5 to model, który wprowadził przesuwane drzwi boczne do świata minivanów. Dostępny w trzech nowych kolorach karoserii – czerwonym Zeal Red, czarnym Jet Black i szarym Meteor Grey. Wnętrze samochodu ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motocyklowi kaskaderzy z FMX Stunt Riders, 2
      VERVA Street Racing 2010
      Man of Steel - Monster Truck, 13
      Ford Sierra