Fiat Cinquecento 700 - głośniki kiepsko grają

Fiat Cinquecento 700 - głośniki kiepsko grają

14 Mar 2010, 11:15

Witam!!!
Nie dawno kupiłem sobie Cinquecento 700 znajduje się w nim car audio ale jest stare i głośniki nie grają ładnie niestety. Chciałem wymienić je na nowe tylko nie mam pomysłu jaki sprzęt zamontować na przód i tył tak by trzęsło szybami i lusterkami czyli głośny dźwięk. Mam do wydania 400-450 złoty niestety!!!! proszę pomóżcie mi!!!!!
Za wszystko dziękuję!!!!!
bazik11
Nowicjusz

Miejscowość: Wodzisław

Re: Fiat Cinquecento 700

14 Mar 2010, 15:48

Za 4 stówy mało zrobisz.
Możesz kupić jakiś subwoofer, deski, materiał obiciowy. Sam se zrobisz skrzynię i może trochę będzie dudniło. Choć za taką cenę to wątpię
1/4 MILI
skarbimierz
Początkujący

Miejscowość: Skarbimierz
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Miejskie auta ze 100-konnymi benzynowymi silnikami Miejskie auta ze 100-konnymi benzynowymi silnikami
    Samochody wyposażone w silnik Diesla stają się coraz mniej popularne, a ich udział na rynku globalnym – po raz pierwszy w historii – spadł w tym roku do poziomu poniżej 50 proc. Równocześnie zyskują auta ...
    Kierunkowskazy - migać czy nie migać? Kierunkowskazy - migać czy nie migać?
    Kierunkowskazy są ważnym narzędziem komunikacji na drodze. Pozwalają na informowanie o planowanym manewrze, więc prawidłowe korzystanie z nich powinno być nawykiem wszystkich kierowców. Dla wielu jednak nie jest. Trenerzy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Okazje - porównaj ceny
    • [phpBB Debug] PHP Notice: in file /config/ads/include/left-okazje.php on line 117: array_merge_recursive(): Argument #2 is not an array
      [phpBB Debug] PHP Notice: in file /config/function_ads.php on line 24: array_rand(): Second argument has to be between 1 and the number of elements in the array
    • Lexus IS 300h, licznik, zegary i nawigacja
      Men's Day 2009
      Pokazy akrobatyczne na motorach podczas skoku, 2
      Silnik 1.9 TDI AVF 131km, Audi A4 B6