Fiat Pinto 1 śilnik 1,2 75KM 1995r.

Fiat Pinto 1 śilnik 1,2 75KM 1995r.

29 Lis 2010, 23:00

Witam wszystkich:) Problem mój dotyczy instalacji gazowej. Przed jej założeniem silnik pracował równiutko i bez zarzutów... Jednak gdy wrzuciłem gaz zaczęły sie problemy najpierw głównym było spalanie 14L... teraz spalanie wynosi 10 - 12 zalezy od jazdy. Ale to nie jest mój główny problem teraz. Denerwują mnie częste wystrzały... Wcześniej strzelał caly czas ale zmieniłem kable i świece trochę pomogło ale dalej strzela... Ostatnio nawet przy wystrzale zrozwalilo mi obudowę od filtra powietrza.. a do tego samochód chodzi nie równo, przy przełączeniu na gaz przez chwile przerywa. a jak zostawię go na wolnych obrotach to po kilku minutach zgaśnie a później ciężko ma zapalic.. ( jak by go zalewało) a co do wolnych obrotów na benzynie to ich teraz ogóle nie ma..Przypuszczając jak jade na benzynie i zdejmę nogę z gazu to zaraz zgaśnie..:( Powiedzcie co trzeba zrobić aby przestał strzelać i miał normalne obroty juz nie mowie o spalaniu..
Marcin
djmartin12345
Nowicjusz

Miejscowość: Kielce

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Arrinera Hussarya - fakty i mity Arrinera Hussarya - fakty i mity
    Pierwszy polski supersamochód, Arrinera Hussarya, dumnie nosi nazwę nawiązującą do bohaterskich momentów naszej historii. Jednocześnie budzi wiele kontrowersji i wzbudza rozpalone dyskusje na internetowych forach. ...
    Nowy silnik CDTI ECOTEC 1,6 spełnia normy Euro 6 Nowy silnik CDTI ECOTEC 1,6 spełnia normy Euro 6
    Wprowadzenie całkowicie nowego czterocylindrowego silnika wysokoprężnego Opla to kolejny etap w procesie odnowy portfolio jednostek napędowych. Silniki CDTI ECOTEC o pojemności 1,6 litra, są drugą z kolei rodziną nowych silników ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      passat b5 german style
      S2020005
      GTP Light