Fiat tempra - centralny zamek

Fiat tempra - centralny zamek

22 Maj 2012, 09:22

Witam
2 tyg temu kupiłem sobie temprę, poprzedni właściciel dał mi pilocik od centralnego ale mówił że elektryka padła i faktycznie centralny nie działał. W niedzielę o dziwo zaczął działać, nie wiem co się stało ale centralny działał we wszystkich drzwiach czy to z kluczyka czy z pilocika . Wczoraj po południu usłyszałem dziwne dźwięki dobiegające z drzwi, takie buczenie - coś jakby wibracje telefonu trwające 1-2 sek i powtarzające się co kilka minut (stacyjka była wyłączona). Po tym centralny przestał działać, jak bawię się pilocikiem to jedynie kierunki mrygają ale zamek nie reaguje. Wiecie co może być przyczyną i jak to naprawić ?
Tabula
Nowicjusz

Miejscowość: Polska

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

[A] Matiz 0,8 / Seicento 0.9 / 106 1,0 / Lupo 1,0 [A] Matiz 0,8 / Seicento 0.9 / 106 1,0 / Lupo 1,0
    Podstawowe kryteria zestawienia: - samochód segmentu A - pojemność silnika do 999ccm - modele z ok. 2000r. Wytypowane modele do zestawienia: - Daewoo Matiz 0,8 - 51KM - Fiat Seicento 0,9 - 39KM - Peugeot 106 1,0 - ...
    VERVA Street Racing - Top Gear Live / relacja VERVA Street Racing - Top Gear Live / relacja
    VERVA Street Racing wraz z polskim debiutem jednego z najpopularniejszych spektakli motoryzacyjnych na świecie Top Gear Live zelektryzowała niemal 60 tys. zgromadzonych na Stadionie Narodowym w Warszawie. Brytyjski show jeszcze ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      passat b5 german style
      Monster Truck Rock Star, 11
      Infiniti Q50