Firma C-tronic

Firma C-tronic

22 Lis 2011, 16:54

Chciałem gorąco polecić firmę c-tronic. Wykonali kawał dobrej roboty przy moim Audi a4. Poprzedni warsztat niestety wykonał usługę tak że po 2 tygodniach musiałem znowu martwić się o samochód. NIe chciałem powierzać samochodu znów w tym samym warsztacie zaryzykowałem C-tronic i się nie zawiodłem. Dokładna diagnoza i na drugi dzień odebrałem samochód sprawny. Działa do tej pory(oddawałem rok temu). Szczerze polecam!!
piotrrrr
Obserwowany

Prawo jazdy od: 05 06 1982
Auto: Audi A4 1.9TDI

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Europejska premiera samochodu Volkswagen Jetta Hybrid Europejska premiera samochodu Volkswagen Jetta Hybrid
    Jetta Hybrid jest napędzana nowoczesnym silnikiem benzynowym (TSI o mocy 110 kW/150 KM) oraz silnikiem elektrycznym o mocy 20 kW – takiej samej, jak w XL1, jako skrzynia biegów montowana jest seryjnie automatyczna, ...
    Stresujący manewr parkowania dla Kierowcy Stresujący manewr parkowania dla Kierowcy
    Umiejętne parkowanie jest równie ważnym elementem bezpiecznej jazdy jak poruszanie się po drogach. Tymczasem jeden na czterech kierowców ma problemy z parkowaniem(1). Kierowcy przyznają, że wolą zaparkować dalej ...

•  
    • VW Crafter, aerografia AVATAR
      Fiat Bravo
      Audi A4 B6 Avant
      Moto Piknik - Olsztyn/Dajtki 2010