Firma Crystal Cars Brics Wrocław Rzeszów

19 Lut 2024, 14:32

Witam, zostałem oszukany przez Firmę Crystal-Cars sp. z o.o., wpłaciłem zaliczkę w dniu 23-01-2024r. transakcję anulowano, ale nadal nie oddano mi zaliczki. Wiem, że oszukują już pod inną nazwą firmy. proszę o kontakt ludzi, którzy też są przez nich oszukani. 606-974-521. Po zebraniu większej ilości materiałów, na dniach udaję się na policję.
rafi010203
Obserwowany
 
Posty: 1

20 Lut 2024, 09:22

A czy może ktoś z Was miał kontakt z firmą AUTOHAUS-BORINO SPRZEDAŻ POJAZDÓW MARKI PREMIUM-GWARANCJE FABRYCZNE z Warszawy ul. Długa 29?
henmus
Nowicjusz
 
Posty: 8

20 Lut 2024, 09:43

Niestety ta sama maafia tylko pod inna nazwa
Kicc
Nowicjusz
 
Posty: 6

20 Lut 2024, 22:30

inna nazwa, inne numery telefonu ale ten sam człowiek w słuchawce, co sprzedaje samochody z Unii Europejskiej ale firmy Crystal-Cars nie zna...
spidiusz
Nowicjusz
 
Posty: 3

21 Lut 2024, 08:29

Najdziwniejsze jest zachowanie otomoto, które umywa ręce i nadal publikuje ich ogloszenia mimo iż dział bezpieczeństwa powiadamiałem kilkukrotnie o metodzie ich działania i o tym że ogłoszenia to fake oraz sposób wyłudzania zaliczek bez ich zwrotu
Brico
Nowicjusz
 
Posty: 4

21 Lut 2024, 08:34

Też zglaszałem im to ale umywają rece na olx też było zgloszenie przez osoby oszukane i nic z tym nie robią
Kicc
Nowicjusz
 
Posty: 6

21 Lut 2024, 10:05

A czy już ktoś zgłaszał to oszustwo na Policję?
henmus
Nowicjusz
 
Posty: 8

21 Lut 2024, 12:52

UWAGA!!!
Po krótkiej przerwie znów się pojawiło ogłoszenie naciągaczy:

[link do oferty na Olx wygasł]
Brico
Nowicjusz
 
Posty: 4

21 Lut 2024, 16:31

Na Otomoto wystawiają około 20 aut
henmus
Nowicjusz
 
Posty: 8

21 Lut 2024, 16:41

henmus
Nowicjusz
 
Posty: 8

22 Lut 2024, 14:40

niestety i ja trafiłem na tych [...]. Szybko zmieniaja nazwy i członków.
Wpisujcie w opiniach swoje uwagi moze mniej ludzi by sie nabrało/nabierze.
Szkoda , ze robia w [...] uczciwych bo inaczej skonczyli by juz dawno w rzece.
https://aleo.com/pl/firma/borino-group- ... zialnoscia
https://aleo.com/pl/firma/borino-spolka ... a-warszawa
tetetka1300
Obserwowany
 
Posty: 1

27 Lut 2024, 21:53

Witam ja niestety dałem się oszukać dla Autohaus Borino 14.02.2024 wpłaciłem zaliczkę dziś miał być dzień odbioru auta . Od 3 dni zero kontaktu z nimi .byłem u radcy prawnego Jutro wysyłam do nich pismo o zwrot zaliczki . idę na policję jak ktoś chce się dołączyć proszę o kontakt 798214235. Myślałem też by wynająć prywatnie firmę windykacyjna ale trochę się obawiam bo pewnie pieniędzy nie odzyskam a jeszcze opłacić firmę trzeba będzie .
Krystian3771
Nowicjusz
 
Posty: 3

27 Lut 2024, 21:59

Jak ktoś jest chętny do pozwu zbiorowego proszę dać znać .
Krystian3771
Nowicjusz
 
Posty: 3

28 Lut 2024, 20:07

Jestem za. W następnym tygodniu planuję iść zgłosić sprawę na policję.
henmus
Nowicjusz
 
Posty: 8

28 Lut 2024, 21:07

Zgłaszam się jako kolejny naciągnięty na zaliczkę w [email widoczny po zalogowaniu].
W dniu dzisiejszym miałem wyznaczone wydanie auta z oględzinami niestety podobno zablokowali im konta przez mój przelew bo podobno "moja spółka pierze kasę"... Pan Marcin odbiera i tłumaczy się że On jest cały czas w trasie z lawetą w Europie a jego wspólnik zajmuje się papierami i nie wie co może mi doradzić
Tymczasem pod adresem wskazanym na fakturze spółka nie ma siedziby od zeszłego roku a Prezes Borino Krzysztof Ślęzak odcina się od działań obecnych wspólników bo udziały sprzedał tylko nie pamięta kiedy Czy w styczniu Czy w lutym bo to było tak dawno. Wystąpiłem Z żądaniem natychmiastowego zwrotu zaliczki W dniu jutrzejszym i zamierzam jutro rano zgłosić sprawę na policję. Zakładamy grupę na WhatsApp aby zgłosić pozew zbiorowe nie poniesieć kosztów opłat sądowych A dodatkowo koszty adwokata dzielimy na wszystkich składających się. Na razie połączyliśmy siły z tego forum z Krystian3771. Mój numer dla zainteresowanych to 606600900.
ROBERTOD
Nowicjusz
 
Posty: 5