Serwis samochodowy [Rzeszów] - jaki?

06 Lut 2014, 09:29

Szukam jakiegoś godnego polecenia i zaufania serwisu samochodowego w Rzeszowie/okolicach. Może mi ktoś coś/kogoś polecić? Ewentualnie co sądzicie o tym Multitruck Sp. z o.o ? Znalazłem ich w sieci więc przydadzą się opinie innych nim powierzę im samochód :)
TurboMisiek
Obserwowany
 
Posty: 2
Auto: Fiat Bravo

11 Lip 2016, 07:09

W Rzeszowie masz Euromaster LEWANDOWSCY na St.Wyspiańskiego, o ile dobrze pamiętam.
ZigiZyg
Nowicjusz
 
Posty: 7
Prawo jazdy: 01 06 1968
Auto: Scania

25 Lis 2016, 13:59

Dużo tego w Rzeszowie, co kawałek coś jest. Jakiś rok temu otwarli się nowi na ul. Spółdzielczej, za Inter Carsem. Byłem tam w sumie przypadkiem i jestem zadowolony bo nie zdzierają, ceny mają w porządku no i widać, że są rzetelni, zależy im na kliencie. Fajne podejście, takie normalne. W sumie to można ich polecić.
mrufczak
Obserwowany
 
Posty: 2
Prawo jazdy: 01 05 2004
Auto: RÓŻNE

24 Mar 2017, 09:41

Jakby ktos szukal elektryka to niech sprawdzi auto-tech przy warszawskiej
redsix
Obserwowany
 
Posty: 2
Auto: Mazda

01 Lut 2018, 15:30

Warto jeżeli ktoś szuka sprawdzonego mechanika samochodowego w Rzeszowie to warto wybrać się do EuroAuto na ul. Krakowską 166.
kamiljagla
Obserwowany
 
Posty: 1
Prawo jazdy: 17 02 2008
Przebieg/rok: 13tys. km
Auto: Ford Fiesta
Silnik: 1,3
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2004
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Jak przygotować auto do wyjazdu na wakacyjny urlop?
    Na początku roku 2022 większość (56%) dorosłych Polaków zadeklarowała, iż w bieżącym roku zamierza wyjechać w celach wypoczynkowych lub turystycznych na co najmniej 2 dni – wynika z danych CBOS. Wielu respondentów ...