AUTO - KOMIS AUTO-HANDEL 'KAMIL' UL.LEŚNA 2A 43 - 250 PAWŁ

13 Lip 2009, 20:16

Czy ktoś ma doświadczenia dot. współpracy z tym komisem - czy są wiarygodnym i solidanym komises?


Dziękuję z góry za informacje!
bw1977
Nowicjusz
 
Posty: 2
Miejscowość: Lublin

22 Sie 2011, 22:25

hej,
tak, kupilem u nich auto. i nie - wiecej u nich nei kupie, i znowu nie - nie moglbym ich polecic.
jesli znasz sie na autach niczym rasowy mechanik - to sprobuj szczescia kupujac u nich. auta wygladaja przyzwoicie. neistety na wygladzie sie konczy. przy sprzedazy wiele rzeczy zostalo powiedziane "na gebe" wiec potem nie bardzo mialem jak udowodniac swoich racji. w kazdym razie autko kosztowalo mnie jeszcze ladnych pare zlotych wiecej niz poczatkowo chcialem - ale teraz juz jezdzi fajnie. i teraz juz wiem jak postepowac z takimi handlarzami. szkoda ze dopiero teraz - wiec przestrzegam pozostalych - ostroznie !!
maly22
Obserwowany
 
Posty: 1
Auto: ff

21 Lut 2015, 12:25

Na stronie Komis auto-handel Kamil zauważyłem Forda Mondeo Kombi z 2012r z przebiegiem 95000 km. Były tam zamieszczone zdjęcia tego samochodu na tle HLA. Po znalezieniu strony HLA.de stwierdziłem ,ze takiego samochodu z takim wyposarzeniem na tej stronie nie ma. Cztery zdjęcia które są na stronie autokomisu są rzeczywiście są skopiowane ze strony HLA , natomiast 5 i 6 zdjęcie zrobione są z innego samochodu. Z tego wniosek jest prosty.
STS798GS
Obserwowany
 
Posty: 1
Prawo jazdy: 10 07 1959
Auto: Audi
Silnik: 1,9 Tdi 130 KM
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2004

24 Sty 2018, 21:31

Witam czy dowiedział się Pan coś o tym handlarzu? Auto handel kamil Pawłowice. Interesuje mnie opinia
Autko
Obserwowany
 
Posty: 2
Prawo jazdy: 04 03 2010
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Golf
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Rolling Barrier System - obrotowe beczki na drodze
    "Rolling Barrier System" to w skrócie obrotowe beczki na drodze system ten opracowała koreańska firma ETI. Jest to bariera drogowa złożona z obrotowych beczek, które mają bardzo duże możliwości pochłaniania ...