Ford Focus MK2 1.8 TDI problem z turbo

Ford Focus MK2 1.8 TDI problem z turbo

18 Mar 2019, 14:47

Cześć, mam problem z turbiną, a dokladniej mówiąc nie załącza jej, na desce rozdzielczej pokazuje usterke układu silnika. Samochód był w warsztacie, sprawdzali, podłączali do komputera i kompletnie nic nie wykazało. Mechanik po tygodniu oddał samochód mówiac ze nie wie co mu dolega. Po jakimś czasie samo sie naprawiło. Turbo chodziło pare miesięcy i teraz znowu to samo. Ma ktoś pomysł co to może być?

Ps Jestem kompletnie zielony z dziedziny motoryzacji.
WsL
Obserwowany

Re: Ford Focus MK2 1.8 TDI problem z turbo

18 Mar 2019, 16:20

Jeżeli pojawia się kontrolka silnika to pojawia się też problem który ona sygnalizuje i taki błąd na pewno można odczytać ale problem może być w interfejsie diagnostycznym który nie jest w stanie odczytać wszystkich błędów.

Czy kontrolka pojawia się wtedy kiedy masz problem z turbiną?
Cichy77
Stały forumowicz

Zdjęcia: 18
Auto: Nie mam

Re: Ford Focus MK2 1.8 TDI problem z turbo

18 Mar 2019, 16:46

Tak, kontrolka pojawia się wtedy kiedy mam problem z turbiną, a komputer żadnego błędu nie pokazuje.
WsL
Obserwowany

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Oto najpopularniejsze samochody na świecie Oto najpopularniejsze samochody na świecie
    Najnowsze dane portalu analitycznego focus2move.com potwierdzają, że Toyota Corolla nadal zajmuje niezagrożone pierwsze miejsce w rankingu globalnej sprzedaży samochodów. Na drugim miejscu znalazł się amerykański pick-up ...
    Nowa Toyota RAV4 - Top Safety Pick+ Nowa Toyota RAV4 - Top Safety Pick+
    Nowa Toyota RAV4, znalazła się w elitarnym klubie Top Safety Pick+ amerykańskiego Insurance Institute for Highway Safety (IIHS). Model uzyskał najwyższe noty we wszystkich pięciu testach bezpieczeństwa, w tym w niezwykle ...

•