Ford Fusion 1.4 benzyna czy punciak

Ford Fusion 1.4 benzyna czy punciak

02 Kwi 2014, 19:41

Witam.
Chcę kupić samochód i wpadł mi w oko Ford Fusion z silnikiem benzynowym 1.4 i się zastanawiam czy opłaca sie go kupić. Czytam różne opinie w internecie i trudno mi orzec czy warto czy nie bo opinie są i skrajnie negatywne i pozytywne.
Dlatego pytam się Was drodzy użytkownicy czy warto go kupić czy może jakiegoś punciaka 2004 rok (tez wpadł mi w oko ale miej i jest ofertą ewentualną).
Jak ktoś go miał i mógłby napisać:
-jakie ma spalanie rzeczywiste: opinie od 5,5 litra do 11 :/
-czy bardzo się psuje z silnikiem 1.4 benzyna i czy drogie części i koszt naprawy
-czy zrywny jest czy z lekka ospały
-ogólną ocenę czy warto

Z góry dzięki za pomoc
Piotr
kosmoludek
Nowicjusz

Auto: seicento
Silnik: 0.9
Paliwo: Benzyna

Re: Ford Fusion 1.4 benzyna czy punciak

02 Kwi 2014, 20:53

Niedawno rodzina szukała Fusiona 1.4 B powiedz jaki rocznik szukasz ? Oni szukali i niestety nie znaleźli... Same zgniłki, silnik okej jeżeli chodzi o benzynę. Ale blacha, dramat, drzwi zgnite na dole, progi, nadkola. Oglądali- nie kłamie z 10 fusionów i naprawdę blacha a przede wszystkim lakier całego samochodu są słabe, wygląda jakby auto miało 20 lat a nie ~10. Cenowo oglądali od 10tyś -14 tyś , bo myśleli,że jak ktoś chce więcej to lepiej utrzymany -niestety. Wkurzyli się i kupili Mazde 2 z 2003 r z silnikiem własnie fusiona : ) 1.4

Szukaj punciaka bo fusiona nie znajdziesz.
Wyróżniaj się samochodem z tłumu, a nie gnij w tłumie tych samych aut.
Jenczu
Początkujący

Miejscowość: Głogów

Re: Ford Fusion 1.4 benzyna czy punciak

03 Kwi 2014, 15:31

Cenowo patrzę do 10-12 tyś czyli jakiś 2004-2005 rok by się znalazł. Mówisz blacha słaba to będę na to patrzył.
kosmoludek
Nowicjusz

Auto: seicento
Silnik: 0.9
Paliwo: Benzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Toyota Corolla AE86 Toyota Corolla AE86 "Hachi-Roku" (1983–1987)
    To najsłynniejsza, kultowa odmiana. Uwieczniono ją nawet w japońskiej mandze, a następnie w serialu anime, "Initial D". To historia młodego chłopaka, który przeżywa swoje przygody za kierownicą tylnonapędowego modelu ...
    Automotive Brand Contest - nagrody dla Renault Automotive Brand Contest - nagrody dla Renault
    Renault otrzymało 5 nagród w trakcie ceremonii otwarcia Salonu Samochodowego we Frankfurcie w ramach tegorocznej edycji konkursu AUTOMOTIVE BRAND CONTEST. Wyróżnione zostały stylizacje nadwozia modeli Clio, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      passat b5 german style
      S2020005
      Jaguar