FORD Fusion 1.4 TDCi 2

[FORD Fusion] 1.4 TDCi 2

25 Kwi 2007, 20:05

witam ponownie
a co sadzicie o tym modelu ???
planowalem zakup laguny ale jak poczytalem na jej temat to juz jej niechce
_ketchup_
Nowicjusz

Re: FORD Fusion 1.4 TDCi 2

25 Kwi 2007, 20:17

Autko godne uwagi. Mało awaryjne choć niektórzy kierowcy narzekali na rozruch zimą i amortyzatory ale to były raczej pojedyncze przypadki. Ciekawa stylistyka. Jeżeli ma służyć głównie do jazdy po mieście i od czasu do czasu na dłuższy wypad to jest idealne. Zdecydowanie polecam.
Szerokości, przyczepności
miko
Początkujący

Miejscowość: południe polski

Re: [FORD Fusion] 1.4 TDCi 2

26 Kwi 2007, 08:15

Nie jeździłem więc nie powiem ale ja się dość sceptycznie odnosze do Fordów miałem 3 w rodzinie i o 3 za duzo żaden nie pselnial oczekiwań i psuł sie niemiłosiernie.Wątpie żeby ten był lepszy.
Łukasz789
Aktywny

Miejscowość: Kraków
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nie jedz, nie pij, nie pisz podczas prowadzenia auta Nie jedz, nie pij, nie pisz podczas prowadzenia auta
    Wielu kierowców zdaje sobie sprawę z tego jak bardzo niebezpieczne jest korzystanie z telefonu komórkowego podczas prowadzenia auta. Czy jednak wiedzą, że niemal równie groźne podczas jazdy jest jedzenie ...
    Eliminujmy pijków za kierownicą Eliminujmy pijków za kierownicą
    Apeluję do wszystkich - nie pozwalajmy komuś, kto wypił alkohol wsiadać za kierownicę - nawet jak jest to nasz najlepszy znajomy, kóry wypił kilka piw na imprezie i postanowił pojechac do domu. Od tego są taryfy. A jak wiemy, ...

•