Freelek, brak kierunkowskazow, licznik nie dziala,

27 Lut 2010, 20:25

witam podpiolem dzis dwukolke i bylo wszystko ok, w momencie jak zgasilem silnik i odpalilem na nowo pojaiwl sie problem a mianowicie na licznilu brak jest jakich kolwiek informacji tzn nie dziala predkosciomierz, obrotomierz, wskaznik poziomu paliwa i temperatury, nie wyswietla sie takrze przebieg auta, kierunkowskazy nie dzialaja, zarowno przod i tyl. swiala pozycyjne oraz krutki/dlugie sa, stop jest. auto zapala ale podczas jazdy uzbraja sie alarm tzn zaczyna mrugac czerwona dioda do momentu az nacisne na pilocie otwieranie drzwi. gdzie szukac przyczyny?? pierwszy raz sie to zdarza. dzieki
land rover freelander 2000r. 1.8 petrol 120KM
rafciuch
Aktywny
 
Posty: 414
Miejscowość: grudziadz

27 Lut 2010, 22:07

Przepatrz masy możliwe że gdzieś nie styka.
Michau777
Nowicjusz
 
Posty: 37
Miejscowość: blisko wawy

27 Lut 2010, 22:33

ale ktore masy od czego. ogolnie to zem doszedl i troche ponaprawial. mam juz zegary mam kierunkowskazy ale nadal nie dzialaja awaryjne swiatla? gdzie moge problemu szukac. gdzie te masy sie znajduja
land rover freelander 2000r. 1.8 petrol 120KM
rafciuch
Aktywny
 
Posty: 414
Miejscowość: grudziadz

27 Lut 2010, 22:46

rozumię, że już ciągnąłeś przyczepę na tym haku i połączeniu. co ponaprawiałeś ?
pozdr
az td4
friluś1
Zaawansowany
 
Posty: 569
Miejscowość: wrocław
Auto: LR Freelander
Silnik: td4 112kM
Paliwo: Diesel
Typ: SUV
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2005

28 Lut 2010, 09:14

wczesniej jezdzilem z przyczepka. w chwili obecnej mam juz liczniki kierunkowskazy tak ze da sie jechaa. ale nie mam swiatel awayjnych i jak otwieram drzwi i wylacza sie alarm to sie nie zapalaja migacze jak zamykam tez nic nie blyska gdzie szukac przyczyny.

[ Dodano: Nie Lut 28, 2010 17:43 ]
naprawione kabelek robil zwarcie z tylu przy instalacji gniazda do haka.
land rover freelander 2000r. 1.8 petrol 120KM
rafciuch
Aktywny
 
Posty: 414
Miejscowość: grudziadz
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    BMW w leasingu – o czym warto pamiętać?
    Luksusowe modele BMW cieszą się dużym zainteresowaniem zwłaszcza wśród przedsiębiorców. Korzystne rozwiązanie stanowi szczególnie BMW leasing. Na co zwrócić uwagę, decydując się na tę formę finansowania? ...
    Toyota RAV4 Hybrid zdobywa 5 gwiazdek w ADAC Ecotest
    Toyota RAV4 Hybrid udowodniła, że SUV może być ekonomicznym autem, zdobywając w tegorocznym teście ADAC Ecotest 5 gwiazdek i 78 na 100 punktów za niskie zużycie paliwa i niewielką emisję CO2 oraz szkodliwych substancji. ...