Furgon 15-20tyś

Furgon 15-20tyś

04 Gru 2017, 18:04

Witajcie,
Szukam furguna w cenie od 15tyś do +/- 20tyś.
Zajmuje się remontami domków jednorodzinnych i ogólnie szeroko pojętą wykończeniówką. Z tego co zdążyłem się zorientować, koniecznie musi być to wersja 3 osobowa z jak najdłuższą i największą paką.

Z moich obserwacji wybierałem wstępnie na aukcjach pomiędzy VW T5 czy Vivaro/Traffic. Chciałbym się doradzić. Jak z awaryjnością w tych autach, częstotliwością tych awarii. Cenami podzespołów itp. Czy może omijać pewne wersje silnikowe albo kupować pewne modele po jakimś roczniku? Na co zwracać kupując takie 4 kółka?
Mam nadzieje ,że pomożecie, z góry dzięki
fak3e
Obserwowany

Auto: nie mam

Re: Furgon 15-20tyś

19 Lut 2018, 13:41

Z takich modeli to warto zobaczyć ofertę z tej storny ......... i tam masz do wyboru np boxera, albo furgon tez spełnia wymagania :ok:
Ostatnio edytowany przez mike, 19 Lut 2018, 18:50, edytowano w sumie 1 raz
Powód: Reklama
KAROLLL
Obserwowany

Prawo jazdy od: 13 09 1980
Przebieg/rok: 8tys. km
Auto: Opel Vectra
Silnik: 2.2
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Rok produkcji: 2003

Re: Furgon 15-20tyś

19 Lut 2018, 18:19

fak3e napisał(a):Na co zwracać kupując takie 4 kółka?

Na to, żeby nie był zajechany przesadnie zardzewiały. Zwykle to proste konstrukcje i jakiś większych wad nie mają.

fak3e napisał(a):Z tego co zdążyłem się zorientować, koniecznie musi być to wersja 3 osobowa z jak najdłuższą i największą paką

Tylko, że Twoje typy choć całkiem "udane" to po prostu są małe.

IMO lepiej uderzyć w coś w stylu Jumper/Ducato/Sprinter czy też Master
Invi
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: służbowe
Silnik: 2.0/170
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wolniej! - nie zawsze znaczy bezpieczniej Wolniej! - nie zawsze znaczy bezpieczniej
    Nadmierna prędkość należy do najczęstszych przyczyn wypadków drogowych. Czy jednak oznacza to, że im wolniej jedzie kierowca, tym lepiej? W wielu sytuacjach taka zasada się nie sprawdzi. Znaki określające ograniczenie ...
    Jak producenci zarabiają na częściach Jak producenci zarabiają na częściach
    Bezawaryjność? To dla producenta bankructwo. Dlatego producenci robią wszystko, żeby części, które psują się często lub są konieczne do wymiany po danym przebiegu, połączyć z częsciami drogimi, któe psują się rzadko albo ...

•