Furgon 15-20tyś

Furgon 15-20tyś

04 Gru 2017, 18:04

Witajcie,
Szukam furguna w cenie od 15tyś do +/- 20tyś.
Zajmuje się remontami domków jednorodzinnych i ogólnie szeroko pojętą wykończeniówką. Z tego co zdążyłem się zorientować, koniecznie musi być to wersja 3 osobowa z jak najdłuższą i największą paką.

Z moich obserwacji wybierałem wstępnie na aukcjach pomiędzy VW T5 czy Vivaro/Traffic. Chciałbym się doradzić. Jak z awaryjnością w tych autach, częstotliwością tych awarii. Cenami podzespołów itp. Czy może omijać pewne wersje silnikowe albo kupować pewne modele po jakimś roczniku? Na co zwracać kupując takie 4 kółka?
Mam nadzieje ,że pomożecie, z góry dzięki
fak3e
Obserwowany

Auto: nie mam

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

[D] Xantia 2,0/626 V 2,0/Vectra B 2,0/Laguna I 2,0/Avensis I 2,0 [D] Xantia 2,0/626 V 2,0/Vectra B 2,0/Laguna I 2,0/Avensis I 2,0
    Podstawowe kryteria zestawienia: - segment D - silnik benzynowy o mocy ok. 130KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 1998 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Citroen Xantia 2,0 - 132KM - Mazda 626 V 2,0 ...
    Cyfrowe lusterko wsteczne Cyfrowe lusterko wsteczne
    Wprowadzając nowe rozwiązanie technologiczne: cyfrowe lusterko wsteczne dające doskonały obraz, Audi dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo jazdy. Rewolucyjna technologia jeszcze pod koniec tego roku znajdzie się w wyposażeniu ...

•  
    • Warto przeczytać
    • passat b5 german style
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Autosacrum 2009