Gdzie kupić narzędzia?

Re: Gdzie kupić narzędzia?

09 Paź 2018, 13:42

Ja swoje narzędzia kupowałem przez internet. Długo szukałem ciekawych ofert, bo albo narzędzia były kiepskiej jakości albo cena za wysoka. Znalazłem stronę która oferuje dobre narzędzia marki HITACHI za rozsądną cenę :) Jak chcecie to podam Wam adres strony na PW na której ja się zaopatrywałem. Potrzebowałem dobrych narzędzi, ponieważ często z nich korzystam. Mogę powiedzieć że ta marka świetnie się sprawdza, wszystko jest bardzo wytrzymałe i mocne jeśli chodzi o elektronarzędzia :)
auttoo
Obserwowany

Re: Gdzie kupić narzędzia?

23 Paź 2018, 09:26

Wiele osób podało już tutaj swoje ulubione miejsca do kupowania narzędzi i ja też czasem tam kupuję. Wolę kupować przez internet, bo w ten sposób jest szybciej i przyjemniej, i nie trzeba tracić czasu - wszystko idzie pocztą albo kurierem.
malak
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Lexus IS 430 - prekursor serii F Lexus IS 430 - prekursor serii F
    Był 2003 rok, w kalifornijskim Huntington Beach ekipa mechaników Rod Millen Special Vehicles przygotowywała pokazowy egzemplarz Lexusa IS do targów SEMA. Ostatecznie z warsztatu wyjechał sportowy sedan z V-ósemką ...
    Auto Nostalgia VIII - motoryzacyjna podróż w czasie Auto Nostalgia VIII - motoryzacyjna podróż w czasie
    To już 8. edycja targów pojazdów zabytkowych Auto Nostalgia która stała się historią. W miniony weekend na warszawskim stadionie PGE Narodowy zgromadzono kilkaset samochodów z różnych epok, ...

•