Gdzie kupić narzędzia?

09 Paź 2018, 13:42

Ja swoje narzędzia kupowałem przez internet. Długo szukałem ciekawych ofert, bo albo narzędzia były kiepskiej jakości albo cena za wysoka. Znalazłem stronę która oferuje dobre narzędzia marki HITACHI za rozsądną cenę :) Jak chcecie to podam Wam adres strony na PW na której ja się zaopatrywałem. Potrzebowałem dobrych narzędzi, ponieważ często z nich korzystam. Mogę powiedzieć że ta marka świetnie się sprawdza, wszystko jest bardzo wytrzymałe i mocne jeśli chodzi o elektronarzędzia :)
auttoo
Obserwowany
 
Posty: 1

23 Paź 2018, 09:26

Wiele osób podało już tutaj swoje ulubione miejsca do kupowania narzędzi i ja też czasem tam kupuję. Wolę kupować przez internet, bo w ten sposób jest szybciej i przyjemniej, i nie trzeba tracić czasu - wszystko idzie pocztą albo kurierem.
malak
Nowicjusz
 
Posty: 3

17 Cze 2019, 10:38

Ja swoje wyposażenie warsztatowe kompletowałem w internecie. Nie dość, że niska cena to jeszcze świetna jakość. Zawsze można liczyć na jakiś rabat czy specjalną ofertę.
gestern
Obserwowany
 
Posty: 1

07 Lis 2022, 10:54

Ja także narzędzia kupuję zazwyczaj w internecie. Konkurencyjne ceny, szybka wysyłka, odbiór w paczkomacie albo przez kuriera.
LabekS1
Obserwowany
 
Posty: 1

07 Lis 2022, 11:49

Wszystko zależy od tego jakie narzędzia ale Ja również często kupuję przez internet bo nie zawsze wszystko można dostać w sklepie stacjonarnym. Poza tym czasem jak coś zobaczę w sklepie na żywo i zdecyduje się później to nie jadę do sklepu tylko zamawiam przez net z dostawą do domu :) no chyba że potrzebuję coś na już to wtedy zostaje sklep stacjonarny.
Rokiko
Forumowicz VIP
 
Posty: 9712
Zdjęcia: 34
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Jazda na suwak to będzie obowiązek, a nie zalecenie!
    Zauważyłem, że rząd planuje kolejną poprawkę w przepisach regulujących jazdę na suwak. Obecnie widząc taki znak jest to jedynie zalecenie którego powinni trzymać się kierowcy. Ma to się zmienić na obowiązek i wtedy ...