Gdzie kupic żeliwo na tuleje?

Gdzie kupic żeliwo na tuleje?

15 Gru 2008, 19:24

Witam. Nowy jestem i witam :D Mam problem ze znalezieniem materiału/żeliwa na wykonanie tulei cylindrowej. Szukałem w wielu sklepach, pytałem i nie mogę znaleźć :/ Prosze Was o pomoc :oops:
Jak ktos nie wie o co mi chodzi to ma to byc blok żeliwa z którego tokarz wytoczy tuleję. Myślę że ktos i pomoże za co dziekuję :wink:
Paul29
Nowicjusz

Re: Gdzie kupic żeliwo na tuleje?

24 Gru 2008, 23:40

poszukaj se na Złomach i przetop :)
adik2187
Nowicjusz

Re: Gdzie kupic żeliwo na tuleje?

14 Sty 2009, 17:48

To żeliwo musi być specjalne odlewane najlepiej odśrodkowo .WWarszawie na ul plac grzybowski dorabiają pierścienie tłokowe z takiego żeliwa telefon znajdziesz na internecie.Oni te pierścienie robią z tak odlanych tulei może ci odsprzedadzą powodzenia.
jurek62
Początkujący

Miejscowość: warszawa ząbki
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

BMW Concept X6 2007 BMW Concept X6 2007
    BMW Concept X6 ten przedprodukcyjny samochód koncepcyjny jest pierwszym na świecie autem typu SAC (Sports Activity Coupé). Koncept prezentuje wizję BMW scalającą cechy modeli BMW X z atrybutami typowymi dla ...
    Renault ALASKAN pick-up Renault ALASKAN pick-up
    Po wprowadzeniu do sprzedaży w 2015 roku Renault Duster Oroch, pick-upa o ładowności pół tony, Renault przedstawia model ALASKAN, jednotonowego pick-upa o nadzwyczajnym designie. Solidny i wygodny, jest on doskonale ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Autosacrum 2009
      Subaru Impreza STI
      Jaguar