Gdzie pojeździć bez prawka?

05 Kwi 2008, 22:14

Witam, czy znacie takie miejsca we wrocławiu lub okolicy gdzie mógłby pojeździc ktoś nie posiadający prawa jazdy z racji niepełnoletności :P chodzi mi o takie (w miare) puste miejsca. Jakieś place, nie uczęszczane ulice. Szukałem na forum ale nie mogłem znaleźć.
Z góry dziękuje.
Matthew07
Nowicjusz
 
Posty: 2
Miejscowość: Wrocław

05 Kwi 2008, 22:17

ogólnie to wiadomo że ci nie wolno jeździć ale najbezpieczniej będzie jak poszukasz jakieś polnej drogi gdzie rzadko ktoś jeździ
piter36
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 600
Miejscowość: Radomsko

05 Kwi 2008, 22:25

no właśnie ale nie moge takiej znaleźć :P oczywiście po mieście sam nie jeżdże ale jak by był taki placyk czy coś w okolicach wrocka to bym sie wybrał z ojcem. Kiedys jeździłem pare razy koło wzgórza Andersa bo było troche wolnego miejsca ale teraz jest aquapark i naokoło parking zapełniony więc nie ma miejsca ;]
Matthew07
Nowicjusz
 
Posty: 2
Miejscowość: Wrocław

06 Kwi 2008, 00:16

Ja uczyłem się na opuszczonym lotnisku :) ale co do wrocławia no to nie wiem :P
GDYBY PRZEDNI NAPĘD BYŁ LEPSZY TO CHODZILIBYŚMY NA RĘKACH :)
Bryann
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 1894
Miejscowość: Jawor
Auto: Nie mam

06 Kwi 2008, 09:42

Albo przyjedż w nocy do hipermarketu tam chyba nikogo niebędzie na parkingu w nocy;]
Endrju
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 3011
Zdjęcia: 449
Miejscowość: Poznań

06 Kwi 2008, 12:26

Ale prawdopodobnie będzie ochrona. A z cieciami to nigdy nic nie wiadomo. Mogą zadzwonić po miśków.
Dishman
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 3725

06 Kwi 2008, 21:28

Równie dobrze możesz wziąć tatę czy kogoś tam i pogadać z ochroniarzami odnośnie tego, czy mógłbyś sobie troszkę pojeździć. POwiedz, że masz egzamin niedługo czy coś takiego :) może a nóż okażą się ludźmi :)
GDYBY PRZEDNI NAPĘD BYŁ LEPSZY TO CHODZILIBYŚMY NA RĘKACH :)
Bryann
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 1894
Miejscowość: Jawor
Auto: Nie mam