Głośniki do 250 zł pod Pioneer DEH-1400UB

głośniki do 250 zł pod Pioneer DEH-1400UB

22 Lip 2013, 17:41

Witam, poszukuję głośników do Citroena Berlingo do przednich drzwi (rozmiar 160 lub 165 mm). Głośniki będą współpracować z radiem Pioneer DEH-1400UB. Kwota jaką chcę na nie przeznaczyć to max 250zł. Na razie głośniki będą podłączone bezpośrednio do radia choć w przyszłości nie wykluczam zakupienia jeszcze wzmacniacza. Zastanawiałem się nad zestawem głośniki 2-drożne w drzwi+wysokotonowe po szybę. Co moglibyście mi doradzić, bo przeglądając oferty na allegro nie mam pojęcia co wybrać.
matek356
Obserwowany

Przebieg/rok: 3tys. km
Auto: Citroen Berlingo
Silnik: 1.6 HDi 75KM
Paliwo: Diesel
Typ: Van
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2006

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Historia sukcesu: Napęd na cztery koła quattro Historia sukcesu: Napęd na cztery koła quattro
    Napęd na cztery koła quattro opracowany przez Audi, to kamień milowy w historii motoryzacji. W roku 1980, żaden inny producent nie był w stanie zaproponować równie szybkiego i lekkiego napędu na cztery koła przeznaczonego ...
    Toyota Powerboost większa moc: Avensis, Hilux i Land Cruiser Toyota Powerboost większa moc: Avensis, Hilux i Land Cruiser
    Toyota Motor Poland wprowadziła do oferty wzmocnione wersje Powerboost modeli Avensis, Hilux, Land Cruiser 150 i Land Cruiser V8 wyposażonych w silniki Diesla. Wszystkie wersje Powerboost wyróżniają się wyższą mocą ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Toyota Auris
      Moto Piknik Tychy 2007
      104
      Car audio, video 2007