Głośniki na tył do Fiata

Głośniki na tył do Fiata

13 Lip 2014, 13:00

Witam.

Chciałbym zasięgnąć porady, jakie głośniki zakupić w miejsce tylnych drzwi do fiata grande punto.
Jestem zmuszony wymienić te, które są czyli oryginalne, gdyż jeden z nich zaczął straszne charczeć i grac bardzo brzydko. Myślałem o głośnikach 2drożnych coaxialnych. Z tyłu nie ma tweeterów, a taki głośnik podniósł by może trochę wysokie tony. Przede wszystkim chodzi o to, by kupić trochę lepsze niż te oryginalne. rozglądałem się trochę po allegro i wpadło mi parę zestawów.

Co powiecie na to:

[link wygasł]

lub

[link wygasł]

A może coś jeszcze innego? Rozmiar głośnika w moim aucie to 130mm.
Proszę o porady.

Pozdrawiam.
kab16
Obserwowany

Auto: Grande Punto

Re: Głośniki na tył do Fiata

18 Lip 2014, 15:56

Wybrałbym JBL z tego drugiego linku. Kiedyś miałem Pioneera i nie do końca byłem zadowolony i zmieniłem właśnie na JBL.
ArteK
Forum Samochodowe

Zdjęcia: 10202
Miejscowość: Warszawa
Prawo jazdy od: 12 12 1996
Przebieg/rok: 23tys. km
Auto: Toyota Yaris, Grand Voyager
Silnik: 1.3 VVTi, 3.3 V6
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2008
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak bezpiecznie parkować? Niebezpieczeństwa parkowania! Jak bezpiecznie parkować? Niebezpieczeństwa parkowania!
    Parkowanie to jedna z podstawowych umiejętności, jakie kierowca powinien nabyć w czasie kursu nauki jazdy. Jednak nawet gdy ktoś wykona ten manewr prawidłowo podczas egzaminu, nie ma pewności, że będzie w stanie równie ...
    Wyróżnienie w plebiscycie Wyróżnienie w plebiscycie "Auto Lider" dla Audi S7
    Audi S7 zdobyło wyróżnienie w plebiscycie Auto Lider, który jest organizowanych w Polsce przez redakcję tygodnika Motor i miesięcznika Auto Świat. To sportowe z coupe zwyciężyło głosami czytelników i ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Przyczepa kempingowa Hobby Landhouse, bok
      Lamborghini Aventador, tarcze i zaciski hamulcowe
      Renault 30 ans F1 1977 - 2007
      Wypadek w Piotrkowie Trybunalskim