Głośniki na tył do Fiata

Głośniki na tył do Fiata

13 Lip 2014, 13:00

Witam.

Chciałbym zasięgnąć porady, jakie głośniki zakupić w miejsce tylnych drzwi do fiata grande punto.
Jestem zmuszony wymienić te, które są czyli oryginalne, gdyż jeden z nich zaczął straszne charczeć i grac bardzo brzydko. Myślałem o głośnikach 2drożnych coaxialnych. Z tyłu nie ma tweeterów, a taki głośnik podniósł by może trochę wysokie tony. Przede wszystkim chodzi o to, by kupić trochę lepsze niż te oryginalne. rozglądałem się trochę po allegro i wpadło mi parę zestawów.

Co powiecie na to:

[link wygasł]

lub

[link wygasł]

A może coś jeszcze innego? Rozmiar głośnika w moim aucie to 130mm.
Proszę o porady.

Pozdrawiam.
kab16
Obserwowany

Auto: Grande Punto

Re: Głośniki na tył do Fiata

18 Lip 2014, 15:56

Wybrałbym JBL z tego drugiego linku. Kiedyś miałem Pioneera i nie do końca byłem zadowolony i zmieniłem właśnie na JBL.
ArteK
Forum Samochodowe

Zdjęcia: 11305
Miejscowość: Warszawa
Prawo jazdy: 12 12 1996
Przebieg/rok: 23tys. km
Auto: Toyota Yaris, Grand Voyager
Silnik: 1.3 VVTi, 3.3 V6
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2008
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Kierowco - czas na zmianę opon! Nie czekaj na pierwszy śnieg Kierowco - czas na zmianę opon! Nie czekaj na pierwszy śnieg
    Zima nie musi co roku zaskakiwać kierowców – na korki i stłuczki na mokrych czy śliskich jezdniach jest antidotum: homologowane opony zimowe lub całoroczne. To właśnie teraz – gdy temperatura rano spada ...
    Nowe tablice rejestracyjne do 2020 roku dla samochodów elektrycznych Nowe tablice rejestracyjne do 2020 roku dla samochodów elektrycznych
    Ministerstwo podało że od przyszłego roku będą nowe tablice rejestracyjne dla samochodów elektrycznych. Chodzi o to żeby z daleka można było odróżnić taki w 100% elektryczny pojazd od innego np. hybrydowego. ...

•