GOLF III

17 Kwi 2010, 00:01

Witam, w moim aucie Golf III z 95r. 1.8 benzyna pojawiły się 2 niepokojące efekty myślę, że są one powiązane i chodzi o pompę paliwa ale może ktoś ma inny pomysł.
Kiedy odpalam auto wskazówka obrotów podskakuje do normalnego stanu i natychmiast spada do 400-500 obrotów aby zaraz wrócić do normy, potem oraz w czasie jazdy nie dzieje się nic niepokojącego z obrotami. 2 razy zdarzyło mi się, że auto zaraz po odpaleniu od razu gasło jednak po dodaniu odrobinę gazu przy odpalaniu zaraz wszystko wróciło do normy?? :roll:
Drugi efekt który wystąpił też chyba z 2 razy w ciągu pół roku to dziwne szarpnięcie podczas gwałtownego przyśpieszania, kiedy przyśpieszam normalnie wszystko jest ok jednak kiedy ostro wcisnąłem :twisted: właśnie zdarzyło mi się tak jak by odcięcie mocy, wydaje mi się, że obroty pozostały w tym momencie bez zmian więc nie wiem o co chodzi. pozdrawiam!!
Ostatnio edytowany przez skfarek83, 17 Kwi 2010, 10:07, edytowano w sumie 1 raz
skfarek83
Nowicjusz
 
Posty: 1
Miejscowość: UK
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Jak sprawdza się Hybryda w ruchu miejskim, jak ze spalaniem?
    Ostatnio przy okazji jazdy po mieście (Warszawa) w godzinach popołudniowych postanowiłem sprawdzić jak wygląda spalanie przy normalnym poruszaniu się z punktu A (Mokotów) do B (Białołęka). Wyszło całkiem nieźle biorąc ...
    Przed wyjazdem w dłuższą trasę sprawdź ciśnienie w oponach!
    Zbliżają się wakacje kiedy to częściej podróżujemy z rodziną wypoczywając poza domem. Przed dłuższą podróżą trzeba pamiętać o wielu sprawach, ale na pewno nie należy lekceważyć kontroli ciśnienia w oponach – ...

  •