Golf IV znoszenie na jedną stronę

27 Sty 2008, 00:35

Mam golfa IV z roku 2004r. 4x4 2.8l jędze nim ponad rok. Kupując go miał 170km obecnie przerobiłem na 400km ale samochód zaczyna znoscic na lewa stronę. Byłem już na przeglądzie i sami nie wiedzieli co est grane wszystkie przeguby są nowe.pojechałem nawet na hamownie itd. ale nic nie wykryli, a czuje ze przy ok. 170km/h zaczyna go znosić, proszę o jakieś rady bo jestem zalaMany, a bardzo sie do niego przywiązałem. Samochód ma bardzo dobre osiągi na 1/4mil-8s.PROSZĘ I JAKIEŚ RADY
turbo4
Nowicjusz
 
Posty: 1

27 Sty 2008, 10:59

Sprawdzaną miałeś zbieżność kół?
Krzysiek_85
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 308
Miejscowość: Szczecin

27 Sty 2008, 16:07

Pozazdrościć auta :)
Radzę podzwonić po firmach zajmujących się tuningiem profesjonalnym mechanicznym, np. w Poznaniu, Krakowie. Oni będą wiedzieli co jest przyczyną, tak jak kolega mówił...byłeś w stacji diagnostycznej sprawdzić zbieżność? Jaki masz rozmiar kół w tym golfie-tak z ciekawości ?
Pozdrawiam
Requiem for a Dream.
Piter
Stały forumowicz
 
Posty: 2942
Zdjęcia: 239
Miejscowość: Kłodzko
Prawo jazdy: 15 03 2007
Auto: Audi A6 C5
Silnik: 1.9 TDI 131KM
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2001

28 Sty 2008, 20:03

Pierwszą rzeczą jaką powinieneś zrobić to sprawdzenie ciśnienia w kołach, potem zbierzność. Nie zmieniałeś ostatnio czegoś w zawieszeniu?
Golf IV GTI 1.8 TURBO
Nissan Terrano II 2.7 TDI
BMW 328
Bolo1989
Aktywny
 
Posty: 439
Miejscowość: Mazowieckie
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Uważaj na Pieszych na wielopasmowych jezdniach
    Do najbardziej niebezpiecznych miejsc dla pieszych należą przejścia przez wielopasmowe jezdnie bez sygnalizacji świetlnej. Do potrąceń najczęściej dochodzi, gdy pieszy wchodzi na oznaczone przejście, widząc zatrzymujący się ...
    Opel Insignia z instalacją gazową LPG
    Opel Insignia z silnikiem 1.4 Turbo LPG ecoFLEX przystosowanym do eksploatacji na skroplonym propanie-butanie (LPG). Fabryczną instalację gazową można zamówić do każdej wersji nadwoziowej flagowego Opla, czyli sedana, ...