GPS do 2 tyś , dożywotnie mapy i live traffic

GPS do 2 tyś , dożywotnie mapy i live traffic

06 Lis 2016, 12:42

Siema, proszę o pomoc w znalezieniu dobrego GPS, do ciężarowego i osobówki, takiego do 400 funtów bo będę go kupować w Anglii ale używać na całej Europie, myślę o tomtom 6000 truck live traffick ,ale tam tylko rok live za free i 4 aktualizacje map przez całą żywotność GPS
pierug2
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 0- 0-2007
Auto: VW Golf IV
Silnik: 1.9TDI
Paliwo: Diesel

Re: GPS do 2 tyś , dożywotnie mapy i live traffic

07 Lis 2016, 21:35

pierug2 napisał(a):tomtom 6000 truck live traffick ,ale tam tylko rok live za free i 4 aktualizacje map przez całą żywotność GPS
Jest nowa wersja i masz TOMTOM TRUCKER 6000 LTS które ma dożywotnie mapy dla ciężarówek i subskrypcję TomTom Traffic. Myślę, że to jedna z najlepszych aktualnie propozycji dla kierowców ciężarówek.
Kacper
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 3345
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy od: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

Re: GPS do 2 tyś , dożywotnie mapy i live traffic

08 Lis 2016, 11:47

Wybierając urządzenie, ważne jest tylko, żeby urządzenie miało dostęp do internetu, bo to w oparciu o internet działają funkcje na których ci zalezy. Najważniejsze są mapy, bo to nie w urządzeniu, tylko w mapach są funkcje, na których ci zależy. Z tego co się orientuję w temacie, bardzo dobrą ofertę ma AutoMapa. Sprawdż na ich stronie czy ich oferta cię czasem nie zadowoli. Kolejna mapa to MapaMap.
Zwracaj też uwagę, czy jak w danym urządzeniu jest mapa, kóra ma interesujace cię funkcje, to czy samo urządzenie ma dostęp do wspomnianego internetu. Bo widziałem urządzenia, które miały np. AutoMapę, reklamowali się funkcjami Traffic i innymi, a samo urządzenie nie miało dostępu do internetu...
17 kwietnia 2017 na guza mózgu zmarła moja kochana żona Beti, mając 44 lata. Na forum jestem teraz sporadycznie.
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1184
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jazda z przyczepą - o czym trzeba pamiętać? Jazda z przyczepą - o czym trzeba pamiętać?
    Wakacje to dla wielu osób okres podróży, inni na czas urlopu planują remont czy przeprowadzkę. Często przydatna w takich sytuacjach może okazać się przyczepa. Prowadzenie auta z przyczepą to jednak często niełatwe ...
    Nissan Micra 0,9 IG-T o mocy 90 KM Nissan Micra 0,9 IG-T o mocy 90 KM
    Nissan Micra to samochód napędzany przez turbodoładowany silnik benzynowy o pojemności 0,9 litra i o mocy na poziomie 90 KM. Średnie spalanie w tym przypadku to około 4,8 l/100 km, natomiast z użyciem sytemu Start-Stop ...

•  
    • Zmiana koloru Lexus RX
      Tour de France 2012, Skoda, 2
      Czarna Beti
      Mimonske Valky XII