GPS do 2 tyś , dożywotnie mapy i live traffic

06 Lis 2016, 11:42

Siema, proszę o pomoc w znalezieniu dobrego GPS, do ciężarowego i osobówki, takiego do 400 funtów bo będę go kupować w Anglii ale używać na całej Europie, myślę o tomtom 6000 truck live traffick ,ale tam tylko rok live za free i 4 aktualizacje map przez całą żywotność GPS
pierug2
Nowicjusz
 
Posty: 13
Prawo jazdy: 0- 0-2007
Auto: VW Golf IV
Silnik: 1.9TDI
Paliwo: Diesel

07 Lis 2016, 20:35

pierug2 napisał(a):tomtom 6000 truck live traffick ,ale tam tylko rok live za free i 4 aktualizacje map przez całą żywotność GPS
Jest nowa wersja i masz TOMTOM TRUCKER 6000 LTS które ma dożywotnie mapy dla ciężarówek i subskrypcję TomTom Traffic. Myślę, że to jedna z najlepszych aktualnie propozycji dla kierowców ciężarówek.
Kacper
Forumowicz VIP
 
Posty: 6842
Zdjęcia: 3348
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

08 Lis 2016, 10:47

Wybierając urządzenie, ważne jest tylko, żeby urządzenie miało dostęp do internetu, bo to w oparciu o internet działają funkcje na których ci zalezy. Najważniejsze są mapy, bo to nie w urządzeniu, tylko w mapach są funkcje, na których ci zależy. Z tego co się orientuję w temacie, bardzo dobrą ofertę ma AutoMapa. Sprawdż na ich stronie czy ich oferta cię czasem nie zadowoli. Kolejna mapa to MapaMap.
Zwracaj też uwagę, czy jak w danym urządzeniu jest mapa, kóra ma interesujace cię funkcje, to czy samo urządzenie ma dostęp do wspomnianego internetu. Bo widziałem urządzenia, które miały np. AutoMapę, reklamowali się funkcjami Traffic i innymi, a samo urządzenie nie miało dostępu do internetu...
Odpuść dzisiaj, nie spiesz się na cmentarz i nie zabieraj tam innych...
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 20285
Zdjęcia: 1212
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000