Pomoc w wyborze nawigacji

Pomoc w wyborze nawigacji

02 Lis 2016, 16:11

Witam,
proszę o pomoc w wyborze nawigacji gps do samochodu osobowego. Wybrałam dwa modele: Navitel E500 Europa oraz TOMTOM START 25M CEE.

Przede wszystkim zależy mi na bezpłatnej aktualizacji map, asystencie pasa ruchu, dobrej nawigacji w szczególności w małych miastach i wioskach.

Pozdrawiam
madzia1094
Obserwowany

Auto: nie mam

Re: Pomoc w wyborze nawigacji

02 Lis 2016, 22:51

[Aby zobaczyć film musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

[Aby zobaczyć film musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

to chyba obydwa sa dobre aktualizacje to nawet komurce sa za darmo ja akurat mam lumie i mam here pokazuje nawet polne drogi w mojej miejscowosci mam dopiero go od maja i 2 razy zrobiłem aktualizacje no niestety nie ma asystenta pasu
merkaba12
Początkujący

Prawo jazdy od: 18 03 2003
Przebieg/rok: 2tys. km
Auto: ford
Silnik: 1,3 44
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2007
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jesienne liście - piękne i niebezpieczne Jesienne liście - piękne i niebezpieczne
    Choć kolorowe liście to urokliwy element jesieni, może on stać się przyczyną zagrożenia na drodze. Na mokrych liściach auto łatwo traci przyczepność, mogą one też przykrywać nierówności czy dziury, a nawet uszkodzić ...
    Większość polskich kierowców jeździ na krótkich odcinkach Większość polskich kierowców jeździ na krótkich odcinkach
    Niemal połowa kierowców deklaruje, że jednorazowo pokonuje nie więcej niż 10 km, a co trzeci przejeżdża dziennie do 20 km. Zaledwie 9 proc. badanych twierdzi, że ten dystans w ich przypadku jest dłuższy niż 30 km. Co czwarty ...

•