Pomoc w wyborze nawigacji

Pomoc w wyborze nawigacji

02 Lis 2016, 17:11

Witam,
proszę o pomoc w wyborze nawigacji gps do samochodu osobowego. Wybrałam dwa modele: Navitel E500 Europa oraz TOMTOM START 25M CEE.

Przede wszystkim zależy mi na bezpłatnej aktualizacji map, asystencie pasa ruchu, dobrej nawigacji w szczególności w małych miastach i wioskach.

Pozdrawiam
madzia1094
Obserwowany

Auto: nie mam

Re: Pomoc w wyborze nawigacji

02 Lis 2016, 23:51

[Aby zobaczyć film musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

[Aby zobaczyć film musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

to chyba obydwa sa dobre aktualizacje to nawet komurce sa za darmo ja akurat mam lumie i mam here pokazuje nawet polne drogi w mojej miejscowosci mam dopiero go od maja i 2 razy zrobiłem aktualizacje no niestety nie ma asystenta pasu
merkaba12
Początkujący

Prawo jazdy od: 18 03 2003
Przebieg/rok: 2tys. km
Auto: ford
Silnik: 1,3 44
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2007
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Samochody połączone w chmurze – technologie przyszłości Samochody połączone w chmurze – technologie przyszłości
    Toyota rozpoczęła kolejny etap testowania technologii łączenia samochodów w chmurze, która umożliwi automatyczną wymianę danych między samochodami i urządzeniami infrastruktury drogowej, aby zapobiegać wypadkom. ...
    Dobry wzrok to podstawa naszego bezpieczeństwa na drodze! Dobry wzrok to podstawa naszego bezpieczeństwa na drodze!
    Dobry wzrok ma bardzo duże znaczenie dla bezpieczeństwa kierowcy. Ważne jest nie tylko to, gdzie patrzymy, ale także jak widzimy. Stąd niesłychanie istotne jest dbanie o nasze oczy. Parametry układu wzrokowego, istotne dla ...

•  
    • Skok na quadzie
      Toyota Yaris Hybrid
      Audi A6, pomarańczowy mat i czarne alufelgi
      Ferrari 458 italia