BMW X Coupé 2001

BMW X Coupé 2001

18 Sty 2013, 18:10

BMW X Coupé to źródło kreatywnej inspiracji oraz zapowiedź kierunku stylistycznego, który obierze BMW w XXI wieku. Poprzez scalenie elementów coupé oraz auta typu cross-country, koncept prezentuje nowatorską wizję designerską. Kreatywna energia drzemiąca w BMW X Coupé znajduje ujście w ekspresyjnie wyprofilowanych panelach nadwozia, których jakość spełnia wysokie standardy obowiązujące w BMW do dziś. Zastosowanie asymetrycznych detali w nadwoziu oraz śmiałych zabiegów projektanckich w ascetycznym wnętrzu ma na celu złamanie obowiązujących konwencji designerskich.

Image

źródło: BMW
Redakcja
Forum Samochodowe
Redakcja
Redakcja
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 9604
Prawo jazdy od: 12 03 1998
Auto: Audi A4 B6

Re: BMW X Coupé 2001

25 Paź 2016, 22:47

Rewelacyjne jest to auto, ty,m bardziej,ze jestem fanem marki BMW, jak dotąd mam 3 BMW i chyba na nim nie zaprzestanę. Ostatnio byłem dogadywac szczegóły kupna BMW Gran Tourer w naszym katowickim BAwaria Motors BMW. Chcemy z zoną takie duże, rodzinne i bezpieczne auto. A jeśli już kupować to tylko tam
obligo
Obserwowany

Auto: BMW
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nissan silniki SR20DE / SR20DET / SR20VET Nissan silniki SR20DE / SR20DET / SR20VET
    Cztery cylindry w układzie rzędowym. Pojemność: 2 litry. Zalety: dobry potencjał do tuningu, dostęp do części zamiennych. Silniki z serii SR20 to jedne z najbardziej uznanych silników Nissana z lat dziewięćdziesiątych ...
    Skaner laserowy - identyfikacja obiektów przed samochodem Skaner laserowy - identyfikacja obiektów przed samochodem
    Skaner laserowy pokazany przez Audi po raz pierwszy w modelu A8 (D5), to nowość w świecie motoryzacji. Wraz z radarem dalekiego zasięgu i przednią kamerą, tworzy on trójkę czujników, które wzajemnie się ...

•  
    • Opel Rekord z przyczepą kempingową
      Toyota Corolla TE27, 1972-1974
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Kolekcja YOU.ME.MINI. - kalosze