BMW X Coupé 2001

BMW X Coupé 2001

18 Sty 2013, 18:10

BMW X Coupé to źródło kreatywnej inspiracji oraz zapowiedź kierunku stylistycznego, który obierze BMW w XXI wieku. Poprzez scalenie elementów coupé oraz auta typu cross-country, koncept prezentuje nowatorską wizję designerską. Kreatywna energia drzemiąca w BMW X Coupé znajduje ujście w ekspresyjnie wyprofilowanych panelach nadwozia, których jakość spełnia wysokie standardy obowiązujące w BMW do dziś. Zastosowanie asymetrycznych detali w nadwoziu oraz śmiałych zabiegów projektanckich w ascetycznym wnętrzu ma na celu złamanie obowiązujących konwencji designerskich.

BMW X Coupé 2001

źródło: BMW
Redakcja
Forum Samochodowe
Redakcja
Redakcja
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 11741
Prawo jazdy: 12 03 1998
Auto: Audi A4 B6

Re: BMW X Coupé 2001

25 Paź 2016, 22:47

Rewelacyjne jest to auto, ty,m bardziej,ze jestem fanem marki BMW, jak dotąd mam 3 BMW i chyba na nim nie zaprzestanę. Ostatnio byłem dogadywac szczegóły kupna BMW Gran Tourer w naszym katowickim BAwaria Motors BMW. Chcemy z zoną takie duże, rodzinne i bezpieczne auto. A jeśli już kupować to tylko tam
obligo
Obserwowany

Auto: BMW
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Kierowca i pieszy z FOMO bardziej niebezpieczny w ruchu drogowym Kierowca i pieszy z FOMO bardziej niebezpieczny w ruchu drogowym
    FOMO (ang. Fear of Missing Out) oznacza lęk, że nie jesteśmy na bieżąco z informacjami w mediach społecznościowych. To ważny problem społeczny, który wpływa również na bezpieczeństwo ruchu drogowego. Kierowca ...
    Żółte światło na sygnalizatorze to już nie zielone! Żółte światło na sygnalizatorze to już nie zielone!
    Co robią kierowcy, gdy zbliżają się do skrzyżowania, a światło zmienia się na żółte? Jest to pytanie które powinniśmy zadać również sobie będąc kierowcą. W praktyce wygląda to tak że jedni w pośpiechu ...

•