BMW X Coupé 2001

18 Sty 2013, 17:10

BMW X Coupé to źródło kreatywnej inspiracji oraz zapowiedź kierunku stylistycznego, który obierze BMW w XXI wieku. Poprzez scalenie elementów coupé oraz auta typu cross-country, koncept prezentuje nowatorską wizję designerską. Kreatywna energia drzemiąca w BMW X Coupé znajduje ujście w ekspresyjnie wyprofilowanych panelach nadwozia, których jakość spełnia wysokie standardy obowiązujące w BMW do dziś. Zastosowanie asymetrycznych detali w nadwoziu oraz śmiałych zabiegów projektanckich w ascetycznym wnętrzu ma na celu złamanie obowiązujących konwencji designerskich.

BMW X Coupé 2001

źródło: BMW
Redakcja
Forum Samochodowe
Redakcja
Redakcja
Awatar użytkownika
 
Posty: 3781
Zdjęcia: 13077
Prawo jazdy: 12 03 1998
Auto: Tesla Model Y

25 Paź 2016, 21:47

Rewelacyjne jest to auto, ty,m bardziej,ze jestem fanem marki BMW, jak dotąd mam 3 BMW i chyba na nim nie zaprzestanę. Ostatnio byłem dogadywac szczegóły kupna BMW Gran Tourer w naszym katowickim BAwaria Motors BMW. Chcemy z zoną takie duże, rodzinne i bezpieczne auto. A jeśli już kupować to tylko tam
obligo
Obserwowany
 
Posty: 2
Auto: BMW
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Jazda na zderzaku - przejaw agresji i braku wyobraźni
    W projekcie nowelizacji ustawy Prawo o ruchu drogowym znalazł się zakaz "jazdy na zderzaku" na autostradach i drogach ekspresowych. Trenerzy Szkoły Bezpiecznej Jazdy Renault tłumaczą, jakie niebezpieczeństwa wiążą się z agresywnymi ...
    Bezpieczna Wielkanoc na drogach
    Święta wielkanocne to czas, gdy wiele osób podróżuje do swoich rodzin. Z powodu większego natężenia ruchu i niebezpiecznych zachowań innych kierowców nie wszyscy docierają do domu. W minionym roku w tym ...