BMW X Coupé 2001

BMW X Coupé 2001

18 Sty 2013, 17:10

BMW X Coupé to źródło kreatywnej inspiracji oraz zapowiedź kierunku stylistycznego, który obierze BMW w XXI wieku. Poprzez scalenie elementów coupé oraz auta typu cross-country, koncept prezentuje nowatorską wizję designerską. Kreatywna energia drzemiąca w BMW X Coupé znajduje ujście w ekspresyjnie wyprofilowanych panelach nadwozia, których jakość spełnia wysokie standardy obowiązujące w BMW do dziś. Zastosowanie asymetrycznych detali w nadwoziu oraz śmiałych zabiegów projektanckich w ascetycznym wnętrzu ma na celu złamanie obowiązujących konwencji designerskich.

Image

źródło: BMW
Redakcja
Forum Samochodowe
Redakcja
Redakcja
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8318
Prawo jazdy od: 12 03 1998
Auto: Audi A4 B6

Re: BMW X Coupé 2001

25 Paź 2016, 21:47

Rewelacyjne jest to auto, ty,m bardziej,ze jestem fanem marki BMW, jak dotąd mam 3 BMW i chyba na nim nie zaprzestanę. Ostatnio byłem dogadywac szczegóły kupna BMW Gran Tourer w naszym katowickim BAwaria Motors BMW. Chcemy z zoną takie duże, rodzinne i bezpieczne auto. A jeśli już kupować to tylko tam
obligo
Obserwowany

Auto: BMW
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

[C] A3 1,8 / Xsara 1,8 / Astra G 1,8 / Corolla e11 1,6 / Golf IV 2,0 [C] A3 1,8 / Xsara 1,8 / Astra G 1,8 / Corolla e11 1,6 / Golf IV 2,0
    Podstawowe kryteria zestawienia: - samochody segmentu C - nadwozie hatchback 5d - silnik benzynowy o mocy ok. 120KM - manualna skrzynia biegów - modele z ok. 2000r. Wytypowane modele do zestawienia: - Audi A3 8L 1,8 ...
    Piesi po zmierzchu obowiązkowo z odblaskami Piesi po zmierzchu obowiązkowo z odblaskami
    Pieszy który będzie się poruszał po zmierzchu po drodze poza terenem zabudowanym, będzie miał obowiązek noszenia elementów odblaskowych tak zakłada nowelizacja Prawa o ruchu drogowym, która została podpisana ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Tuning Show
      Alfa Romeo Stelvio
      Ładowanie samochodu - Seat Altea XL Electric Ecomotive
      Dziewczyny, Wojna Północ-Południe, 7