Hej właśnie kupiłem sobie autko

25 Maj 2008, 10:48

jest to vw polo coupe II i chciałbym go troche zmodyfikować.
ale zależało by mi aby to zrobic samemu ale niewiem gdzie jest jakis sklep z takimi częściami :(
jak ktoś wie gdzie jest takie coś w pobliżu katowic to bardzo prosze o jakiś cynk :D
pozdrawiam :)
kamilllo88
Nowicjusz
 
Posty: 2

31 Maj 2008, 22:11

hej :)

Wydaje mi się że powinieneś napisać więcej o aucie i co Ci się rzuca w oczy jako nadające się do zmiany.
Bo tak to chłopaki mogą Ci pisac radosną twórczość - zmień wszystko łącznie z lakierem ;)

A odnośnie sklepów to siedzisz na necie więc zacznij od netu poszukiwania ;)
yadhira
Nowicjusz
 
Posty: 2
Miejscowość: Koszalin

01 Cze 2008, 11:04

Napisz specyfikacje samochodu, tzn rok, przebieg, silnik, kolor itd.
Napisz również co chciałbyś zrobić, czy ma to być tuning optyczny, czy mechaniczny itd. Jak możesz wrzuć chociaż 1 fotkę auta :) Pozdrawiam
Requiem for a Dream.
Piter
Stały forumowicz
 
Posty: 2942
Zdjęcia: 239
Miejscowość: Kłodzko
Prawo jazdy: 15 03 2007
Auto: Audi A6 C5
Silnik: 1.9 TDI 131KM
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2001

02 Cze 2008, 05:44

jest to vw polo coupe z 1991r.
pojemność 1,3 130 tyś przebiegu
kolor autak to czerwony. a chchialbym dodac troche mocy
i z polepszyć mu wygląd :) no ale tak dobrze sie na tym nieznam ponieważ jest to moje pierwsze autko :D
pozdrawiam :D
kamilllo88
Nowicjusz
 
Posty: 2

02 Cze 2008, 22:52

Po pierwsze nie zrób takiego "wiejskiego tuningu" to podstawa...ja proponuje założyć ładne aluski, najlepiej 15'' (większe nie, bo auto będzie śmiesznie wyglądać, po drugie będzie zahaczało, obcierało o nadkole). Można też odświeżyć kolor autka, żadnych naklejek, ani nic z tych rzeczy. Co do silnika...ciężko będzie podkręcić tą jednostkę, tym bardziej, że ten silnik ma troszkę lat, a wtedy raczej nie bardzo był popularny tuning mechaniczny (nie w samochodach seryjnych typu VW Polo, mówię o tym konkretnym silniku). Możesz pomyśleć o zmianie układu wydechowego, nie którzy zmieniają też filtr na stożkowy...każdy ma swoje zdanie na ten temat. Powiem tak, załóż jakieś ładne alusy, zmień wydech i odśwież lakier-kolor, a autko będzie się ładnie prezentowało, nie potrzeba tutaj zbędnego tuningu optycznego. Pozdrawiam
Requiem for a Dream.
Piter
Stały forumowicz
 
Posty: 2942
Zdjęcia: 239
Miejscowość: Kłodzko
Prawo jazdy: 15 03 2007
Auto: Audi A6 C5
Silnik: 1.9 TDI 131KM
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2001

06 Cze 2008, 22:05

Miałem takie Polo przez krótki okres ale na starcie trochę go zmodyfikowałem. Z przodu zamontowałem białe kierunkowskazy, grill bez znaczka i brewkę. Z tyłu oczywiście końcówka i lekko podrobiłem wnętrze. świecąca gałka zmiany biegów, dywaniki ryflowe, neony pod nogami i oczywiście car audio. Dało mu to trochę wygaadu. Taki części jak grill kierunki lub cos w tym stylu można tanio kupić szukając na allegro samochodu po kolizji który nadaje sie na części i oczywiście będzie posiadało to co jest potrzebne.
Sasza
AdamSasza
Nowicjusz
 
Posty: 11
Miejscowość: Gdów
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Carsharing: auta na minuty i ekologia
    Kiedyś uznawaliśmy, że samochód koniecznie trzeba mieć. Był przede wszystkim wyznacznikiem statusu właściciela. Dziś jesteśmy świadkami dynamicznych przemian na rynku, całkowitej zmiany sposobu myślenia. Samochodu ...
    Skoda Yeti 1.4 TSI z 7-stopniową skrzynią biegów DSG
    SKODA wprowadza dla modelu Yeti z silnikiem 1.4 TSI 7-stopniową skrzynię biegów DSG. Mając na uwadze rosnącą popularność modelu Yeti z silnikiem 1.4 TSI (122 KM), SKODA poszerzyła ofertę umożliwiając zamówienie ...