Honda Accord VI 1.8 VTEC

02 Gru 2022, 22:11

Cześć chciałem sie was zapytać czy dobrą opcją jest kupić honde accord vi 1.8 vtec z instalacją gazową pobieranie oleju będzie męcząca rzeczą ? i czy auto jest tanie w eksploatacji :ok: chciałbym się coś więcej dowiedzieć o tym samochodzie bo mogę go kupić ale troche sie obawiam że może mnie przerosnąć robienie tego auta
anonimowy745
Obserwowany
 
Posty: 1

03 Gru 2022, 17:20

Zależy jak trafisz,może brać olej litrami a może brać znikome ilości (na nie pobieranie oleju bym nie liczył jeszcze przy instalacji gazowej).
Największą bolączką jest ruda jak to w starszych japońcach.
Konstrukcyjnie tanie w naprawach,tak samo jak ceny części.

Jak buda zdrowa i mechanicznie ok to można brać.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38404
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

03 Gru 2022, 18:20

A co Ci dadzą opinie z neta przy tak starym aucie? Wszystko zależy od stanu, ale cudów bym nie oczekiwał. Auto ok, ale niczym się nie wyróżnia, no poza apetytem na rudą i olej.
galakty
Forumowicz VIP
 
Posty: 8839
Zdjęcia: 1
Prawo jazdy: 23 08 2012
Auto: Ceed I
Silnik: 1.6 CRDi 115/130
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2007
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Dacia Duster Motrio Cup mistrzowskim pucharem
    Pomimo trudnej sytuacji związanej z pandemią COVID-19, firma Renault Polska postanowiła kontynuować puchar Dacii Duster, podtrzymując swoje motorsportowe tradycje. Trzy lata doświadczeń pokazały, że projekt markowego pucharu ...
    Zmęczony kierowca - mikrosen i zaśnięcie za kierownicą
    Pomimo tego, że zmęczenie lub zaśnięcie za kierownicą zajmuje w statystykach policyjnych w Polsce i na świecie dalekie miejsca w klasyfikacji przyczyn wypadków, to szacuje się, że w rzeczywistości stanowi istotną przyczynę ...