Honda Civic Aerodeck

17 Lip 2008, 17:01

Witam, nareszcie udało mi się zakupić mój wymarzony samochód. Jest to Honda Civic Aerodeck 1.5 Vtec. Mam pytanie, gdzie znajdują się w nim bezpieczniki?? Poza tym zauważyłem, że dmuchawa (auto jest z klimą) nie działa na pozycjach 1 i 2 a na 3 zaczyna się wichura, na 4 to już tornado. Czym może to być spowodowane, że nie działa na 1 i 2 pozycji?? Dodam, że klima działa bez zarzutu (na 3 i 4 pozycji), nagrzewnica też.
rządzić na drodze niekoniecznie znaczy być na niej najszybszym...
lukiwch
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 330
Miejscowość: Wałbrzych
  • 20 Lip 2008, 21:46

    w pierwszej kolejności sprawdz sam przełacznik
    chicken19
    Zaawansowany
     
    Posty: 554

    20 Lip 2008, 22:29

    Ok, znalazłem, bezpieczniki są po lewej stronie od kierownicy za wysuwaną półeczką. Co do problemu z nawiewem już znalazłem przyczynę - przepalone rezystory od nawiewu. Temat do zamknięcia :)
    rządzić na drodze niekoniecznie znaczy być na niej najszybszym...
    lukiwch
    Aktywny
    Awatar użytkownika
     
    Posty: 330
    Miejscowość: Wałbrzych
    • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

      BMW w leasingu – o czym warto pamiętać?
      Luksusowe modele BMW cieszą się dużym zainteresowaniem zwłaszcza wśród przedsiębiorców. Korzystne rozwiązanie stanowi szczególnie BMW leasing. Na co zwrócić uwagę, decydując się na tę formę finansowania? ...
      Wyjazdy weekendowe - bezpieczne piątkowe podróże
      Piątek kojarzy się z początkiem weekendu, odpoczynkiem po intensywnej pracy i wyjazdami. Tymczasem piątkowe popołudnie na drogach to najbardziej niebezpieczny czas w całym tygodniu. Aby zapobiegać wypadkom, kierowcy nie mogą ...