Honda civic VI\ sport\coupe

Honda civic VI\ sport\coupe

13 Wrz 2010, 21:37

Witam, od niedawna posiadam Honde Civic VI na gaz\benzyna , mam problem z odpalaniem tego wozu ;-) odpalić odpali ale dopiero po 2-3 próbach rozruszania ... (na benzynie) na gazie jest jeszcze trudniej (ale to wiadomo gaz...) Więc tutaj pytanie do mnie co musze wymienić\zmienić aby mi palił na raz ;-) i ile ewentualnie może to kosztować ;-)
:-)
ryba1990
Nowicjusz

Miejscowość: Rzeszów

Re: Honda civic VI\ sport\coupe

16 Wrz 2010, 17:18

Dobre pytanie,ile może kosztować? :grin: Pierwsze, przyglądnij się układowi zapłonowemu.Gdy masz sprawne wszystko,to teraz i na gazie powinien odpalać bez problemu.Świece,przewody,od tego zacznij.Najpierw zobacz na świece.
PhantomASA1
Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)

Re: Honda civic VI\ sport\coupe

17 Wrz 2010, 14:07

To samo mi kolega powiedział ;-) będe musiał pozamieniać przewody bo na niektórych są izolacje (więc to może przez to ) dam znać jak to porobie ;-) dzięki za odpowiedź
:-)
ryba1990
Nowicjusz

Miejscowość: Rzeszów
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Mitsubishi Mirage - Samochodem Roku 2012-2013 na Filipinach Mitsubishi Mirage - Samochodem Roku 2012-2013 na Filipinach
    Mitsubishi Mirage (w Europie nazywane Mitsubishi Space Star) zostało Samochodem Roku 2012-2013 na Filipinach (COTY-P). Model japońskiego producenta pokonał sześćdziesięciu dziewięciu pretendentów do tej prestiżowej ...
    Fotel Alpine Fotel Alpine
    Legendarna zwinność Alpine wynika z niewielkiej masy auta. Nasi inżynierowie zastosowali tę zasadę przy projektowaniu fotela, dzięki któremu kierowca i maszyna stają się jednością. Ultralekki fotel kubełkowy Siedzenie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      passat b5 german style
      Autosacrum 2009
      GTP Light