HREBENNE: Utrudnienia w ruchu na przejściu granicznym

HREBENNE: Utrudnienia w ruchu na przejściu granicznym

12 Lip 2007, 09:12

Na podstawie informacji uzyskanej od kierownictwa budowy obwodnicy w miejscowości HREBENNE informujemy, że od 11.07.2007 r. został wyłączony z ruchu odcinek drogi nr 17 na odległości ok. 400 m – tj. od okolic przejazdu kolejowego do wjazdu na teren przejścia granicznego.

Ruch na tym odcinku odbywać się będzie nowo wybudowaną drogą (w przyszłości drogą lokalną – dojazdową do prywatnych posesji). Droga ta posiada tylko 2 pasy ruchu (po jednym w każdym kierunku), co w sytuacji dużego natężenia ruchu pojazdów (zwłaszcza ciężarowych) może przyczyniać się do czasowych utrudnień na drodze.

Straż Graniczna, w miarę posiadanych możliwości, jak również w wyniku uzgodnień ze Stroną Ukraińską będzie się starała nie dopuścić do powstawania kolejki przed przejściem granicznym. Jednocześnie, w ramach współdziałania z KPP w Tomaszowie Lubelskim poczynione zostały uzgodnienia w celu utrzymania i zapewnienia należytego ładu i porządku w rejonie tej drogi.

W związku z powstałą sytuacją Straż Graniczna, apeluje do kierowców o wyrozumiałość i w miarę możliwości korzystanie w tym czasie z innych przejść granicznych z Ukrainą.
Z uzyskanych informacji wynika, że prace te mogą potrwać do końca roku.

Źródło: motorynek.pl
yaros
Nowicjusz
 
Posty: 2
Rejestracja: 10 Lip 2007, 10:38

 • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

  Skoda Yeti 1.4 TSI z 7-stopniową skrzynią biegów DSG Skoda Yeti 1.4 TSI z 7-stopniową skrzynią biegów DSG
  SKODA wprowadza dla modelu Yeti z silnikiem 1.4 TSI 7-stopniową skrzynię biegów DSG. Mając na uwadze rosnącą popularność modelu Yeti z silnikiem 1.4 TSI (122 KM), SKODA poszerzyła ofertę umożliwiając zamówienie ...
  Kia pro_cee’d GT - pierwszy szkic nowego samochodu Kia pro_cee’d GT - pierwszy szkic nowego samochodu
  Koncern Kia Motors opublikował wczoraj pierwszy szkic nowego samochodu o wyraźnie sportowym zacięciu - modelu pro_cee’d GT . Producent nie zdradza jeszcze wielu szczegółów dotyczących nowego modelu jednak ...

 •  
  • Warto przeczytać
  • Motor z napędem odrzutowym, 7
   Monster Truck Rock Star, 11
   Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
   Autosacrum 2009