Hyundai Genesis Coupe - Jaka jest awaryjność i eksploatacja?

Hyundai Genesis Coupe - Jaka jest awaryjność i eksploatacja?

15 Maj 2018, 13:32

Zastanawiam się nad zakupem samochodu do 40tys. , który będzie miał troszkę mocy, napęd na tył i będzie w miarę komfortowy w środku. Moją uwagę przyciągnął (poza Lexusem IS250) Hyundai Genesis Coupe 2.0T, przedliftowy. Niestety nie mogę znaleźć w sieci żadnych sensownych informacji na temat tego wozu. Moje pytanie brzmi: czy przy tym budżecie jest sens brać pod uwagę tego Hyundaia? Jak jest z awaryjnością i kosztami eksploatacji tego wozu?
Jeszcze jedno:
Jest jeszcze coś poza Hyundaiem Genesis Coupe i Lexusem IS250 na co powinienem spojrzeć? Zależy mi na napędzie na tył (ew. 4x4), żeby nie chlał przesadnie dużo paliwa (duże spalanie jestem w stanie zdzierżyć, w granicach rozsądku) i był stosunkowo bezproblemowy jeśli chodzi o naprawy (średnio będę mógł sobie pozwolić na to, żeby stał przez długi czas w warsztacie). Rozpatruję samochody raczej po 2002, 2003 roku. Jeśli duża moc, to automat byłby mile widziany
Jahaś
Obserwowany

Prawo jazdy od: 15 04 2017
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Ford Focus Mk2
Silnik: 1.6 100KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2006

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Toyota Yaris - historia najpopularniejszego modelu marki w Europie Toyota Yaris - historia najpopularniejszego modelu marki w Europie
    Historia Toyoty Yaris, najpopularniejszego modelu marki w Europie, jest bogatsza niż można by sądzić, patrząc tylko na jego trzy generacje. Przez 19 lat swojej obecności na rynku Yaris niemal co roku zaskakiwał swoim nowym ...
    Nieoznakowane radiowozy BMW 330i xDrive Nieoznakowane radiowozy BMW 330i xDrive
    Polska dołączyła do grona krajów, w których samochody marki BMW wspierają funkcjonariuszy Policji w realizowaniu ich wymagających obowiązków. Pierwsza pula 40 samochodów BMW 330i xDrive wyjechała ...

•  
    • Porsche Carrera
      Ferrari 458 Spider, górska kręta droga
      Off-road, Katowice, 2
      Autosacrum 2008