Hyundai Genesis Coupe - Jaka jest awaryjność i eksploatacja?

Hyundai Genesis Coupe - Jaka jest awaryjność i eksploatacja?

15 Maj 2018, 13:32

Zastanawiam się nad zakupem samochodu do 40tys. , który będzie miał troszkę mocy, napęd na tył i będzie w miarę komfortowy w środku. Moją uwagę przyciągnął (poza Lexusem IS250) Hyundai Genesis Coupe 2.0T, przedliftowy. Niestety nie mogę znaleźć w sieci żadnych sensownych informacji na temat tego wozu. Moje pytanie brzmi: czy przy tym budżecie jest sens brać pod uwagę tego Hyundaia? Jak jest z awaryjnością i kosztami eksploatacji tego wozu?
Jeszcze jedno:
Jest jeszcze coś poza Hyundaiem Genesis Coupe i Lexusem IS250 na co powinienem spojrzeć? Zależy mi na napędzie na tył (ew. 4x4), żeby nie chlał przesadnie dużo paliwa (duże spalanie jestem w stanie zdzierżyć, w granicach rozsądku) i był stosunkowo bezproblemowy jeśli chodzi o naprawy (średnio będę mógł sobie pozwolić na to, żeby stał przez długi czas w warsztacie). Rozpatruję samochody raczej po 2002, 2003 roku. Jeśli duża moc, to automat byłby mile widziany
Jahaś
Obserwowany

Prawo jazdy od: 15 04 2017
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Ford Focus Mk2
Silnik: 1.6 100KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2006

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Świeć przykładem i odblaskiem poruszając się po drogach Świeć przykładem i odblaskiem poruszając się po drogach
    Jedną z najważniejszych zasad bezpieczeństwa jest zasada widoczności. Uczestnicy ruchu drogowego powinni zadbać o to, by być widocznym dla innych i sami być jak najlepiej przygotowani do tego, by obserwować drogę i jej otoczenie. ...
    Lexus GS F wśród samochodów roku 2016 magazynu Playboy Lexus GS F wśród samochodów roku 2016 magazynu Playboy
    Redakcja magazynu Playboy przyznała doroczne wyróżnienia dla najlepszych samochodów roku. Za numer jeden uznano Jaguara F-Pace – pierwszy SUV w historii brytyjskiej marki. W kategorii "Luksus i sport" ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Honda Civic w blasku lampy błyskowej
      Opel Vectra C, przed liftem, wnętrze
      BMW E30 325i CABRIO
      Chevrolet Traverse, 2018