Hyundai i30 - pomoc w ocenie ogłoszenia

13 Cze 2021, 17:17

Witam, prosze o pomoc przy ocenie auta
hyundai i30 I generacji 1.6 crdi 90 .
W 2020 bylo wymienione sprzeglo auto 2 miesiace temu przeszlo przeglad i od tego momentu zrobilo 90 kilometrow

[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
klukasz
Obserwowany
 
Posty: 1

14 Cze 2021, 11:11

Ciekawy egzemplarz. Jeżeli faktycznie tak jest że nie ma dwumasu i DPF a przy tej mocy silnika mogło tak być to warto się nim zainteresować tym bardziej że na zdjęciach nie ma się do czego przyczepić. Wpisów z książki nie widać na zdjęciu bo się wszystko rozmazuje.
Moim zdaniem warto go obejrzeć na żywo.
Rokiko
Forumowicz VIP
 
Posty: 9722
Zdjęcia: 34

18 Cze 2021, 11:25

Witam,
Nie mam jeszcze konkretnego auta, ale między innymi myślę o hyundai i30. Może ktoś użytkuje, ma doświadczenie już jak się sprawdza auto. Chcę kupić coś fajnego dla żony i póki co ten model najbardziej bierzemy pod uwagę. Dziękuję za wszelkie informacje :)
buszka
Nowicjusz
 
Posty: 5

18 Cze 2021, 12:16

Stosunek jakości do ceny jest tu na bardzo dobrym poziomie przynajmniej Ja tak uważam. W tym budżecie będzie ciężko znaleźć coś innego z podobnego rocznika. Nie wiem na jakich odcinkach użytkuje auto żona ale jeżeli robi poniżej 2tkm na miesiąc to nie wiem czy diesel tu się sprawdzi nawet taki bez dmumasy i DPFu.
Rokiko
Forumowicz VIP
 
Posty: 9722
Zdjęcia: 34

18 Cze 2021, 15:05

Trochę mnie tu zastanawia jedna rzecz,auto w posiadaniu obecnego właściciela jest przez rok i nagle zmiana na nowszy no chyba że trafiło się coś ciekawego.
Cena trochę niska ale ok nie będę się o to czepiał :mrgreen:
Ciekawą kwestią jest fakt że auto wcześniej jeżdziło na dolnym południu Polski (Bielsko-Biała) a teraz sprzedaję się nad morzem :mrgreen:

Rokiko napisał(a):Nie wiem na jakich odcinkach użytkuje auto żona ale jeżeli robi poniżej 2tkm na miesiąc to nie wiem czy diesel tu się sprawdzi nawet taki bez dmumasy i DPFu.


No własnie jakie przebiegi robi żona? Bo jeśli tylko koło komina (praca,sklep) to diesel tu słabo się sprawdzi.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38408
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

18 Cze 2021, 18:18

Barol napisał(a):Trochę mnie tu zastanawia jedna rzecz,auto w posiadaniu obecnego właściciela jest przez rok i nagle zmiana na nowszy no chyba że trafiło się coś ciekawego


Ja w tym roku mam 4 auto którym jeżdżę 1-2 miesiąc i sprzedaję jak trafi się ktoś kto chce kupić...generalnie rzecz biorąc nie przyzwyczajam się do aut, jeżdżę przeróżnymi markami i modelami.
:mrgreen:
andrewb25
Stały forumowicz
 
Posty: 2145
Miejscowość: małopolskie
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Lexus IS 430 - prekursor serii F
    Był 2003 rok, w kalifornijskim Huntington Beach ekipa mechaników Rod Millen Special Vehicles przygotowywała pokazowy egzemplarz Lexusa IS do targów SEMA. Ostatecznie z warsztatu wyjechał sportowy sedan z V-ósemką ...

18 Cze 2021, 20:41

Bo Pan jest handlarz więc nic nowego :mrgreen:
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38408
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

18 Cze 2021, 21:37

Barol napisał(a):o Pan jest handlarz więc nic nowego

Moi znajomi 50/50 jedni wymieniają drudzy nie. I nikt nie handluje autami.
szybki
Moderator - Tuning
 
Posty: 10227
Prawo jazdy: 19 07 1994
Auto: Toyota
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe

18 Cze 2021, 21:57

szybki napisał(a):Moi znajomi 50/50 jedni wymieniają drudzy nie. I nikt nie handluje autami.


szybki chciałbym Cię w końcu poznać bo zawsze wszystko wiesz najlepiej.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38408
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

18 Cze 2021, 23:13

Barol napisał(a):szybki chciałbym Cię w końcu poznać bo zawsze wszystko wiesz najlepiej.

Barol jest jeden problem...zawsze patrzysz swoimi oczami a rynek aut to nie jest ten Kowalski w kapeluszu ktory raz na 5lat kupi Fabie w promocji z szybkami na korbkę.
Są różni ludzie, różne potrzeby i upodobania.

A co do samego poznania to wpadaj :D
szybki
Moderator - Tuning
 
Posty: 10227
Prawo jazdy: 19 07 1994
Auto: Toyota
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe

19 Cze 2021, 19:11

Barol napisał(a):Bo Pan jest handlarz więc nic nowego

Jak nie handlowałem o też tak robiłem :mrgreen: handel nie ma tu nic do rzeczy..po prostu nie przywiązuję się do aut. Po co mam kupować 1 auto na 10 lat , jak mogę mieć 100 aut rocznie, pojeździć różnymi bryczkami i mieć coś do powiedzenia :mrgreen:
andrewb25
Stały forumowicz
 
Posty: 2145
Miejscowość: małopolskie

21 Cze 2021, 09:43

Żona mało jeździ. Praca i sklep. Bardzo dziękuję za podpowiedzi. Każda cenna :)
buszka
Nowicjusz
 
Posty: 5