Auto 13-15tyś + pomoc w ocenie ogłoszenia

19 Wrz 2018, 10:58

Witam
Od tygodnia bacznie obserwuje pobliskie oferty samochodów w granicy do 15tyś zł. Interesują mnie generalnie hatchbacki/sedany w dieslu bądź b+g.
Uzyskałem opinię o focusach mk2 dobrą opinię również wyczytaną na tym forum oraz astrach H, których niestety jest mniej w mojej okolicy (Lublin-Rzeszów).
Znalazłem dwa ogłoszenia dt. focusów które zamierzam sprawdzić, chciałbym poddać je waszej ocenie, bo ja o samochodach mam naprawdę marną wiedzę.
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł] (w ciągu ostatnich 3 dni cena systematycznie spada o 250zł)
[link do oferty na Olx wygasł]
Obydwa z silnikiem 1.6tdci 109KM
Mój znajomy zajmuje sie sprowadzaniem samochodów z Niemiec i sprowadził audi a4 b6 1.8t w automacie z oryginalnym przebiegiem 203tyś km, nie ukrywam że ta marka podoba mi się od "małego", ale wyczytuje różne opinie na temat awaryjności, dodam, że jeżeli zakupiłbym to audi to założyłbym instalacje gazową.
Proszę o opinie i jakieś sugestie co do innych aut.
Pozdrawiam
allive
Obserwowany
 
Posty: 2

19 Wrz 2018, 14:11

Jak masz pewne to audi od znajomego to wg mnie można rozważyć.
dzida
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika
 
Posty: 15174
Zdjęcia: 455
Miejscowość: Biłgoraj
Prawo jazdy: 05 05 2008
Auto: Honda Civic VIII
Silnik: 1.8
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2010
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Honda NSX
    Pierwsza generacja Hondy NSX była autem niezwykłym. Przełomowe nadwozie wykonane w całości z lekkiego aluminium, silnik V6 znajdujący się za plecami kierowcy i niezwykłe właściwości jezdne wywoływały zachwyt. NSX powróciło ...